Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znancie jakieś podobne klawiatury do Logitech Illuminated? Niski profil klawiszy coś jak w laptopach niektórych + podświetlenie to mnie głównie interesuje bez żadnych jakiś tam gównianych dodatkowych klawiszy, które są zbędne. Cena no obojętnie po prostu chce zobaczyć jakieś inne podobne do Logitech Illuminated.

 

Dwa myszka też bez żadnych bajerów, programowalnych gówien i innych niski skok i żeby prawy i lewy lekko chodziły też bez do konkretnej ceny na razie same typy

Link to post
Share on other sites

 

 

Znancie jakieś podobne klawiatury do Logitech Illuminated?

 

Nie ma na rynku godnego polecenia konkurenta dla K740.


Powinieneś wiedzieć, że w K740 nie działa (w grach) kombinacja SPACJA+SHIFT+W, prawdopodobnie tego problemu nie ma K800, czyli bezprzewodowy odpowiednik K740.

Link to post
Share on other sites

Nie ma na rynku godnego polecenia konkurenta dla K740.

Powinieneś wiedzieć, że w K740 nie działa (w grach) kombinacja SPACJA+SHIFT+W, prawdopodobnie tego problemu nie ma K800, czyli bezprzewodowy odpowiednik K740.

 

Ale nie K740 tylko zwykłą wersje

Link to post
Share on other sites

Zwykłą, czyli którą?

 

Hm nie wiem czy po prostu to nie jest to samo w sensie to K740 bo mi np. chodziło oto, że przeważnie jak jest dopisane to 740 to jest inny układ klawiszy troche mały shift itp a jak normalnie illuminated samo to normalny układ. A co daje ta kombinacja spacja shift w ?

Link to post
Share on other sites

W grach nie można jednocześnie biec i skakać. Jak biegniesz, to trzymasz wduszone W+SHIFT a gdy chcesz przeskoczyć nad przeszkodą, to po prostu  wciskasz spację a w K740 musisz albo przemapować shift, albo przed skokiem na ułamek sekundy puścić SHIFT. Jest to czasem dość upierdliwe, ale da się z tym żyć :D

 

Natomiast co do długości samego SHIFT,a, to zależy od tego na jaki rynek klawa została wypuszczona. W PL są głównie z krótkim :/

Link to post
Share on other sites

W grach nie można jednocześnie biec i skakać. Jak biegniesz, to trzymasz wduszone W+SHIFT a gdy chcesz przeskoczyć nad przeszkodą, to po prostu  wciskasz spację a w K740 musisz albo przemapować shift, albo przed skokiem na ułamek sekundy puścić SHIFT. Jest to czasem dość upierdliwe, ale da się z tym żyć :D

 

Natomiast co do długości samego SHIFT,a, to zależy od tego na jaki rynek klawa została wypuszczona. W PL są głównie z krótkim :/

 

Hm znalazłem z długim shiftem. A tak btw to czemu tak niby jest lol bezsensu troche xD

Link to post
Share on other sites

 

 

Hm znalazłem z długim shiftem.

 

Nie sugeruj się zdjęciami, można się srogo pomylić...

 

 

 

A tak btw to czemu tak niby jest lol bezsensu troche xD

 

Chora polityka Logitecha... K740, to klawa "biurowa", więc zablokowali, żeby gracze kupowali klawiatury z "G" w nazwie...

Link to post
Share on other sites

Nie ma na rynku godnego polecenia konkurenta dla K740.

Powinieneś wiedzieć, że w K740 nie działa (w grach) kombinacja SPACJA+SHIFT+W, prawdopodobnie tego problemu nie ma K800, czyli bezprzewodowy odpowiednik K740.

 

Potwierdzam k800 niema problemu z kombinacją space+shift+w tylko dla tego zamieniłem swoją k750 illuminated na k800 bo to była wpadka logitecha po całości 

 

Propos klawiatury polecam jest rewelacyjna i nie wyobrażam sobie kupna innej

Link to post
Share on other sites

Nie sugeruj się zdjęciami, można się srogo pomylić...

 

 

 

 

Chora polityka Logitecha... K740, to klawa "biurowa", więc zablokowali, żeby gracze kupowali klawiatury z "G" w nazwie...

 

Wg. sprzedającego układ jest normalny w sensie z długim shiftem 

 

 

Potwierdzam k800 niema problemu z kombinacją space+shift+w tylko dla tego zamieniłem swoją k750 illuminated na k800 bo to była wpadka logitecha po całości 

 

Propos klawiatury polecam jest rewelacyjna i nie wyobrażam sobie kupna innej

 

Hmm w sumie ta K800 też wydaje się być ok z klawiszami tylko jedno co mi nie pasuje to to, że jest bezprzewodowa i pytanie zawsze tak jest, że trzeba ją ładować czy da radę ją podłączyć czy coś, żeby działała bez ładowania baterii jak zwykła przewodowa?

Link to post
Share on other sites

Też szukałem klawy o niskim skoku, podswietlanej i długim (normalnym) lewym shiftem. W końcu kupiłem M$ x4 i nie żałuję, mimo wyższych klawiszy skok jest przyjemny i na pewno nie ma problemów ze wcieleniem wielu klawiszy na raz.

Pomyśl o niej.

Link to post
Share on other sites

Wg. sprzedającego układ jest normalny w sensie z długim shiftem 

 

 

 

Hmm w sumie ta K800 też wydaje się być ok z klawiszami tylko jedno co mi nie pasuje to to, że jest bezprzewodowa i pytanie zawsze tak jest, że trzeba ją ładować czy da radę ją podłączyć czy coś, żeby działała bez ładowania baterii jak zwykła przewodowa?

 

możesz ją podłączyć na stałe kablem USB i będzie zwykłą przewodową klawiaturą 

Link to post
Share on other sites

Są nawet dwa, jeden taki fajny na odbiornik i drugi do bezpośredniego podłączenia. Standardowy zestaw do urządzeń bezprzewodowych od Logi. :D


 

 

możesz ją podłączyć na stałe kablem USB i będzie zwykłą przewodową klawiaturą

 

Chyba raczej nie, z tego co się zorientowałem (zastanawiam się nad wymianą swojej K740 na K800) kabel służy tylko do ładowania i nie można nim przesyłać danych tak jak np. w myszy G700.

Link to post
Share on other sites

Są nawet dwa, jeden taki fajny na odbiornik i drugi do bezpośredniego podłączenia. Standardowy zestaw do urządzeń bezprzewodowych od Logi. :D

 

 

 

Chyba raczej nie, z tego co się zorientowałem (zastanawiam się nad wymianą swojej K740 na K800) kabel służy tylko do ładowania i nie można nim przesyłać danych tak jak np. w myszy G700.

 

Czyli jednak musi być bezprzewodowa? A ten bo w sumie to głównie chodzi mi oto, że nie będzie mi sie jej chciało ładować albo zmieniać baterii ale widziałem, że niby moze byc caly czas podłączona więc jakby cały czas działać jak normalna przewodowa? A tak jeszcze jedno to podobno bezprzewodowe klawy nie reagują trochę wolniej od przewodowych?

Link to post
Share on other sites

 

 

że nie będzie mi sie jej chciało ładować albo zmieniać baterii ale widziałem, że niby moze byc caly czas podłączona

 

Tak, może być cały czas podłączona.

 

 

 

A tak jeszcze jedno to podobno bezprzewodowe klawy nie reagują trochę wolniej od przewodowych?

 

Wątpię abyś zobaczył jakąś różnicę gołym okiem.


Ja od bardzo dawna używam bezprzewodowo myszy G700 i nie widziałem różnicy jak podłączyłem na próbę przez kabel.

Link to post
Share on other sites

Tak, może być cały czas podłączona.

 

 

 

 

Wątpię abyś zobaczył jakąś różnicę gołym okiem.

Ja od bardzo dawna używam bezprzewodowo myszy G700 i nie widziałem różnicy jak podłączyłem na próbę przez kabel.

 

Yhy

 

A te klawiatury z normalnym shiftem to jest tzw. układ US? 

Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze Gigabyte K7 Force (ale bez myszki). Zamówiłem K7 ale zastanawiam się czy nie zamienić na K740. 

 

Ale....czy da się wywołać kombinację trzech klawiszy, np. ctrl+alt+q ? Kilka programów mam pod podobnymi skrótami i się zastanawiam jak to jest? 
Czy blokowane jest tylko shift + spacja + w ale już spacja + w + alt zadziała? 

Edytowane przez Ejdem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...