Skocz do zawartości

Windows 7 Home Premium za 40zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bossk,

Recommended Posts

Cześć,

ostatnio szukałem windowsa i znalazłem w promocyjnej cenie 40zł, tak wiem jest to wersja nie legalna, ale zawsze gdyby był nalot mogę powiedzieć że nie wiedziałem, dlatego mam pytanie jeżeli zainstaluje tego windowsa na tym kluczu, to co się stanie ? Będzie mi normalnie działać ?

Link to post
Share on other sites

to najlepiej ściągnij z torrentów i też powiedz, że nie wiedziałeś, jeszcze 40 zł Ci zostanie, a na jedno wyjdzie. Co się może stać?

 

 

To, że nie wiedziałeś wcale Cię nie usprawiedliwia. Zainwestuj w coś czego używasz codziennie i kup oryginał.

 

Jestem studentem i nie mam 450zł na program, a co mi wyskoczy jeżeli aktywuje windowsa z tego klucza ?

Jeśli ktoś dalej chce mi mówić że jestem cebulakiem to zapraszam do akademika, dam mu 500zł i niech żyje przez miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Jestem studentem i nie mam 450zł na program, a co mi wyskoczy jeżeli aktywuje windowsa z tego klucza ?

Jeśli ktoś dalej chce mi mówić że jestem cebulakiem to zapraszam do akademika, dam mu 500zł i niech żyje przez miesiąc.

Jako student powinieneś mieć dostęp do DreamSparka MS... no chyba, że Twoja uczelnia tego nie ma. Jeśli tego chcesz to proszę bardzo: Mój drogi cebulaku, żyłem w akademiku i musiałem przeżyć za 300zł miesięcznie, potem uzyskałem stypendium i było trochę lepiej, więc się staraj:P

 

Co wyskoczy? To samo jak skrakujesz system - system został aktywowany - nie zmienia faktu, że jest to całkowicie nie legalne, a nieznajomość prawa nie usprawiedliwia i w skrajnym przypadku zawsze możesz odpowiadać za paserstwo - w końcu kupiłeś "skradzione" oprogramowanie.

 

Odkładaj normalnie 40zł miesięcznie to za 10 miesięcy kupisz oryginał. A jak Cie nie stać to przesiądź się na linuksa.

 

Pytanie z serii: mniesze- większe zło. W obu przypadkach jesteś tak samo winny i grozi Ci taka sama kara.

Edytowane przez Lonnger
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Chodzi mi o to, że jak już się zdecydowałeś, że chcesz piracić, to zaoszczędź te 40 zł, bo efekt końcowy jest taki sam.

Brak pieniędzy nie jest usprawiedliwieniem tylko wymówką

 

ja też byłem studentem i przez pierwsze 2 lata studiów kompa nie miałem, bo mnie nie było na to stać, mimo to studia skończyłem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...