Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie. Mam ogromne pytanie jestem ostatnio zainteresowany kupnem smartfona "coś dobrego w niskiej cenie". I przegladam sobie oferty na allegro. I wpadłem na jakąś promocję LG G2 http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=lg+g2&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-2-e-0402

Chciałbym usłyszeć waszą opinię czy warto się skusić i brać od ręki? Czy lepiej dodać 100-200zł na inny telefon?

Link to post
Share on other sites

Czyli jednym słowem "kupa"? Sporo ludzi się rzuciło, niby gwarancja 2 lata. Ostatnio sprawdzałem oferty LG G2 i tego nie było. A teraz jakaś super promocja z Anglii i schodzi jak świeże bułki, ale właśnie coś mi tu śmierdziało że tak tanio. Do tego nówki.  

Link to post
Share on other sites

Nie ma gwarancji producenta tylko serwisowa czyli tak jakby jej nie było bo jak sprzedawca zwinie interes itp to zostajesz z ręką w nocniku. I też niewiadomo jakie są warunki gwarancji

Dodatkowo te urządzenia mogą być refubrished

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chciałbym jak najmniej wiadomo, ale max to budżet 900zł. Zawsze biorę pod uwagę chińskich producentów gdzie jest bardzo dobry telefon. I potrafi być w przystępnej cenie. Brak opłat za markę. Miałem dłuższy czas ZTE Grand X In i nie mogę na niego narzekać. Po półtora roku oddałem na gwarancję po zaczął szwankować potem rok podziałał i znów padł. Ale był bardzo dobry jak na swoje czasy. I nawet to że się zepsuł bardzo dobrze go wspominam. 

Edytowane przez lemos
Link to post
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu bym poszukał używanego G2. Jest też Xperia Z1 jeśli kijowy ekran by Ci nie przeszkadzał. Ja sam w grudniu kupiłem G2 za 800 zł idealnego z półtoraroczną gwarancją

Nowe do tej ceny to można znaleźć Z1 compact z przedłużenia umowy

Z innych i nieco tańszych to Motorola Moto G 2 generacji, LG G3s i Asus Zenfone 5 z 2gb ramu

Są jeszcze niezłe smartfony z windowsem ale nie wiem czy dopuszczasz taką możliwość

Link to post
Share on other sites

Xperia Z1 znalazłem na olx w moim mieście za 640zł ale niestety bez gwarancji, ale jakoś mi się nei podoba ten model. Chodzi głownie o słabą baterię, poza tym obudowa jest niezbyt ładna. http://olx.pl/oferta/sony-xperia-z-na-gwarancji-bez-simlocka-CID99-IDa5Nap.html#4faa607edb;promoted Niby na gwarancji do 21.12.2015. Co o tym myślicie?

Co do G2 fajny chętnie bym brał dlatego tak szybko napaliłem sie na tamte oferty z allegro. Jedyny minus to niewymienna bateria i brak slotu microSD. W miarę wam styka ta bateria po 2 latach? Bo jeśli kupić używaną muszę wziąć pod uwagę że bateria może być dojechana. ;/

Link to post
Share on other sites

Nie znam kogoś kto wymienialby baterie po 2 latach, a w serwisie i tak będą w stanie ją wymienić więc nie rozumiem problemu. A jeżeli ktoś by planował wymianę baterii to może lepiej byłoby doinwestiwac parę złotych w power bank? Ino bardziej przyszłościowe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak :) Mama miała Motorolę V3 czyli antyk totalny. Miała go 7 lat. Cały czas na jednej oryginalnej baterii i przez cały czas trzymał tydzien :) a przez ten czas technologie poszły do przodu

Ojcu bateria w G2 trzyma nawet 8 dni. Tak samo na kitkacie jak i lollipopie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tam też zaglądam. Jeśli dłużej rozmyślam to się zastanawiam czy potrzebuję torpedy. :D Może wystarczyłby mi LG G3s, oglądanie filmów z yt, fb, messenger, google, co prawda aparatu super nie ma, ale czy mi jest to potrzebne? RAM 1GB też minus. Sam nie wiem. Co o tym sądzicie. Cena ~650-700.

Edytowane przez lemos
Link to post
Share on other sites

Czyli jednak LG G2 :D

 

 

Dobra teraz na poważnie. Brać pod uwagę i śledzić oferty 3 smartfonów LG G2, Xperie Z1 Compact i Nexus 5? Są w tej samej cenie ~800zł. I o podobnych parametrach. Nie są jakieś duże niestety i mocne w baterii ale myślę ze spokojnie mi starcza. Co o tym myślicie? 

Edytowane przez lemos
Link to post
Share on other sites

Ok wszystkie te telefony mają podobne parametry lecz LG G2 jest priorytetem z uwagi na wyświetlacz 5,2" cali + rozdzielczość full hd czego by chcieć więcej. Dlatego na pierwszym miejscu go śledzę. I tak sobie postanowiłem jeśli znalazłbym Nexusa lub Xperie w bardzo przystępnej cenie. To chętnie się skuszę. Na razie nic mi wiecej nie zostało jak śledzenie ofert. 

 

Sporo już miałem ofert o telefonie LG G2 używki w bardzo dobrej cenie ~700zł. Niestety bez gwarancji. Moim zdaniem raczej nie opłaca się kupować takiego kota we worku. Ludzie mówią że LG G2 to bardzo dobry telefon i bardzo dobrze wykonany no i mają racje. Ale wszystko ma prawo się zepsuć.

Link to post
Share on other sites

Mam LG G2 32GB, kupowałem nowy jakiś czas temu. Fajny telefon, nie mam mu czego zarzucić. Naprawa gwarancyjna w LG trwała u mnie łącznie z odebraniem przez kuriera i zwrotem naprawionego telefonu, około 4dni (telefon LG L9) tym mnie kupili :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...