Skocz do zawartości

Zalany przedni panel w obudowie


Recommended Posts

Witam, na wstępie pragnę zaznaczyć, że posiadam obudowę SilentiumPC M40. Na przednim panalu mam 2x USB, 1x UBS 3.0, Mikrofon, Głośniki. Przed chwilą zalałem cały panel przedni kompotem w trakcie włączania komputera. Od razu wyłączyłem komputer i powycierałem to jak mogłem, suszyłem troszkę suszarką do włosów i potem włączyłem komputer. Na wstępie wykryło mi nowe urządzenie Unknown device USB. Oraz co dźwięk przerywa tak okropnie tzn. 5 sekund nic nie słychać, potem 1 sekunda dźwięku i nastepnie nic nie słychać. Zaznaczę, że głośniki podłączone mam z tyłu komputera, a z przodu nic nie było podłączone. Obecnie odłączyłem od płyty głównej przedni panel z dźwiękiem a usb zostawiłem na razie i dźwięk działa okej. Ale takie pytanie, czy jak wszystko wyschnie np. za 2 dni to będzie działać czy raczej zepsuło się ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Ale takie pytanie, czy jak wszystko wyschnie np. za 2 dni to będzie działać czy raczej zepsuło się ?

 

Zadzwoń na infolinię wróżbity Macieja:

 

http://bi.gazeta.pl/im/0/8743/z8743220Q,Wrozbita-Maciej-podczas-programu-na-Kosmica-TV.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Skoro piszesz że zalałeś czymś innym niż woda to profilaktycznie odpiąłbym i przepłukał wodą najlepiej demineralizowaną i wysuszył, bo od kompotu może się kleić albo nawet zwarcia potem robić.

 

A czy będzie działać. Po przepłukaniu powinno ale pewności nie ma.

 

Edytowane przez szymon.switalski
Link to post
Share on other sites

Jeśli masz gwarancję na obudowę to napisz do SilentiumPC o przedni panel, który Ci podeślą z instrukcją jak go zamontować.

Możesz sam sobie taka naprawę przeprowadzić :)

Skontaktuj się najlepiej przez ich fanpage, a oni pokierują Cię co dalej robić. 

https://www.facebook.com/silentiumpc?fref=ts

Edytowane przez caffu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...