Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :) Potrzebuje dobrych słuchawek do gier. Głównie pod cs go, czsami do battelfielda 3/4.

 

Budżet na słuchawki: 400zł (ew. mogę dołożyć 50zł)

Budowa słuchawek: Zamknięte

Karta dzwiękowa: Zintegorwana

Inne: Chciałbym żeby słuchawki były bardzo wygodne (w dniu gran naprawdę dużo) i aby ładnie wyglądały, wiem że to mało ważne ale nie lubie mieć świadomości że moje słuchawki sa brzydkie. :D

 

Audiofilem też nie jestem.

 

Słuchawki mogą być z mikrofonem lub bez ponieważ posiadam Samson G-Track.

 

Słuchawki mogą być stereo, 5.1 nawet 7.1 wiem że to nic nie wniesie bo to kit marketingowy itp.

 

Na oku mam jak narazie Kingston HyperX Cloud I lub II. 

Link to post
Share on other sites

Tak, Xonar DG od wersji DGX róźni się tylko złączem, bierzesz tę, która Ci pasuje do płyty głównej. 

I tak, lepszym rozwiązaniem ze względu na jakość dźwięku byłoby kupienie tego Xonara w zestawie z HyperX Cloud I. 

Wersja USB z dźwiękówką to raczej dla kogoś kto gra na kilku kompach i wszędzie chce mieć tę samą jakość dźwięku (generalnie gorszą niż w przypadku większości pełnoprawnych kart dźwiękowych).

 

Edit: 

A żeby nie być gołosłownym podrzucam recencję Cloud 2: http://www.purepc.pl/audio_foto_video/kingston_hyperx_cloud_ii_test_sluchawek_7_1_nie_tylko_dla_graczy?page=0,3

Edytowane przez Huzar
Link to post
Share on other sites

Jak karta zintegrowana to Hyperx cloud 2 ma wbudowaną w USB to jest duży +.

 

Dla kogoś komu zależy na dobrym dźwięku to jest totalny absurd, bo słuchawki na USB z góry zakładają brak możliwości zmiany brzmienia słuchawek za pomocą innych źródeł dźwięku.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Panowie a jaka karta dzwiękowa bardziej by pasowała do mojej płyty głównej? model: Gigabyte h61m-s2pv

To zależy jak dużą masz kartę graficzną, jeśli grafika zajmuje Ci jeden slot to weź xonara DG bo się zmieści, jeśli masz większa grafikę to weź DGX.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Słuchawki mam 3 tygodnie. Według mnie to są najlepsze słuchawki jakie do tąd miałem i testowałem :) Są bardzo wygodne, po wielu godzinnych sesjach prawie wcale nie bolą uszy. Wyciszają wszystko. A dzwięk rewelacyjny, pozycjonowanie także. Słychać dokładnie czy przeciwnik znajduje się pod Tobą po lewej czy po prawej naprawdę rewelacja :) Daje mocne 11/10.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...