Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pyttanie odnośnie odttwarza mp4 ipod 5 generacji.

 

Otóż szukam odtwarza filmów i muzyki z dostępem do internetu.

 

Najbaedziej zależy mi jednak na jakości odsłuchu. ( nie jestem auduiofilem) ale lubie jak cośg nie gra tandetą.

 

Jakie sąo wasze zdania/opinie na temat ipoda 5

 

Zastanawiam się nad wersją 32gb/64gb w kolorze niebieskim.

 

Bardzo proszę o wasze opinie na jego temat. Może cos lepszego?

 

Słichawki jakich używam to:Sennheiser cx400 II

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

Aktualnie sprzedałem iPoda, gdyż słucham głównie muzyki z telefonu jednak,jest to naprawdę fajna zabawka dobra do gierek, filmów i muzyki jakość dźwięku jak dla mnie jest na bardzo dobrym poziomie oczywiście mówię o utworach w FLAC lub 320kbps.

Link to post
Share on other sites

A mógłbyś powiedzieć jak trzyma bateria? I wrażenia z użytkowania. Nie miałem nic od apple. Jak wyglada wytrzymałe to? Jak 6.1mm trzymałem to tylko chwile w sklepie... A jak z pojemnością kupując wersje 32gb mam 32gb czy wiele mniej..? I ostatnia zagłostka czy 64gb to nie zadużo? Sam nie wiem...

http://allegro.pl/ladowarka-zasilacz-apple-iphone-5-5s-5c-ios8-2m-fv-i5287659921.htmlczy taka ładowarka będzie odpowiednia do tego?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz słuchać tylko muzyki to baterii starczy spokojnie na ponad 1 dzień z grami to różnie bywa czy 3D np. takie GTA SA lub 2D typu Cut the rope. Generalnie podczas gierek 2d powinna Ci trzymać 3 godziny co do 3d ciężko mi teraz powiedzieć.Jeżeli chodzi o kwestię pojemności to ciężko mi powiedzieć teraz ile przy czystym systemie zostaje wolnego miejsca.Wytrzymałość też mi ciężko ocenić ponieważ dbam o sprzęt aż z przesadą,ale jeżeli masz na myśli czy nie występuje takie zjawisko wyginania jak w iPhonie 6s to nie masz się co martwić iPod nie cierpi na takie przypadłości. :) 

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Ok, tak martwiłem sie o to jak z 6s. To zamawiam powinno być w środę. To bateria długo wytrzymuje przy muzyce. W gry grać niekoniecznie. Bardziej to internet i yt i muzyka. Dzięki za pomoc ;)

 

 

Zamówiłem 32gb z USA czyli tą 2.54 raza głośniejszą.

 

A ładowarka z linku co podałem wyżej może być?

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

Z ładowarkami i kablami radziłbym uważać, sam miałem problem z ładowarką kupioną przez allegro dla mojego iPhona 5.I niestety był problem z kablem w iOS 8 dostawałem informacje, że urządzenie jest nie zgodne czy coś takiego, jest to spowodowane jakimś czipem znajdujący się w kablu i oprogramowaniu sprawdzającym oryginalność.Kupowałbym z allegro gdyby osoba od której kupujesz umożliwia w razie czego zwrot pieniędzy, wymianę towaru.Niestety u mnie skończyło się tak, że kabel musiałem kupić oryginalny kabel gdyż inaczej nie miałem jak naładować telefonu.

Link to post
Share on other sites

No nic narazie w laptopa będę ładować.... Na allegro widziałem accesoryapple czy jakos tak i tam jest duzy wybór. Bo 100zl na ładowarke to troche dużo....

 

//pytanie z innej beczki wiesz może czy tp-link 10400 to jest powerbank będzie kontatybilby lub jakiś inny? Często bywam w delegacjach więc przydałby się duży..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...