Skocz do zawartości

Zestaw za 4200zł z którymś Radeonem


Recommended Posts

Witam wszystkich, po weekendzie majowym mam zamiar zakupić nowy komputer, jestem nastawiony na procesory AMD i jakąś kartę graficzną radeona :) zależy mi na tym aby pograć w nowsze tytuły i w wiedźmina 3 w miarę płynnie :D

 

 

  • Zastosowanie komputera: tylko gry
  • Maksymalna kwota: 4200 (4700-4800 z monitorem)
  • Potrzebne części: Komputer, jeśli możecie polecić jakiś konkretny monitor to nie pogardzę
  • Podkręcanie w przyszłości: Raczej nie 
  • Monitor: zależy mi na Full HD 
  • Specjalne wymagania: Chciłbym wrzucić do zestawu Radeona R9 290x (chyba) jest to najlepsza opcja, 16gb RAM i jeśli to możliwe to płyta główna z możliwością podłączenia dwóch kart graficznych, w przyszłości mam zamiar dokładać do tego PC :)

 

 

To by było na tyle, czekam na odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/yxcqGJ/

Zestaw pod oc z gtxem 970.

Dobrze wykonana obudowa, z dwoma zamontowanymi wentylatorami
1 TB na dane,
dobry elektrycznie zasilacz z certyfikatem gold (zaoszczędzisz kilka złotych i ogólnie będzie cichszy),
monitor 23 calowy o rozdzielczości FHD na matrycy IPS,
cooler do OC, możesz go wymienić na dark rock 3/macho 120,
wydajna i chłodzona pół pasywnie karta graficzna ze stajni zielonych,
8 GB RAMu w dwóch kościach,
płyta główna na której spokojnie podkręcisz procesor i jednocześnie w przyszłości dołożysz jeszcze jednego gtxa 970.

Kod na darmową wysyłkę i usługę montażu - W3FHN58JFW.

Link to post
Share on other sites

SLI z GTX 970 pod FHD 60HZ po co ? płyta główna wspierająca tą technologię to nie wszystko, tutaj dochodzi mocniejszy zasilacz ~750W obudowa z odpowiednią cyrkulacją powietrza, a to już są dodatkowe koszty.

Dałbym sobie spokój z multi GPU, jedna karta w tym przypadku spokojnie wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...