Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, czwarta edycja


Recommended Posts

Wlasnie sprawdzam juz po raz 10 i nic, ale dzisiaj to moze byc i o 23:59 wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.

Bardzo mnie ciekawi co wyszlo z tego odblokowywania rdzeni, a moze wybrane zostalo zupelnie inne rozwiazanie i wszyscy beda zaskoczeni ? ;)

Link to post
Share on other sites

To ja mam taką propozycję (ceny netto, proponowna obudowa z zasilaczem aktualnie niedostępna w komputroniku, ale to chyba nie problem):

 

AMD Athlon X2 Dual-Core 5050e BOX (Socket AM2, 45W) - 212,30 zł

Gigabyte GA-MA770-UD3 - 250 zł

Radeon 4550 Gigabyte 512MB DSUB & DVI (PCI-E) - 147,55 zł

GoodRam DDR2 2 x 1GB 800MHz CL5 - 90,99 zł

Seagate 500 GB Barracuda 7200.12 (16MB, Serial ATA II) - 195,91 zł

Modecom Iron - srebrno-czarna - 400W (Premium) - 165,58 zł

 

Razem: 1062.33 zł

Mój zestawik chyba mocniejszy niż redakcji... 62zł na dysku można było oszczędzić...
Link to post
Share on other sites

Fajny zestawik.

Tylko ten zasilacz z nazwą FEEL.Jakoś mnie nie przekonuje.

Do integry i mało wymagających zadań wystarczy, a kasy na wyższej klasy zasilacz za przynajmniej 250zł by nie wystarczyło... Jak zwycięzca będzie chciał dołożyć sobie lepsza grafę i jakieś dodatkowe mocniejsze podzespoły to już jego w tym głowa by dobrze je zabezpieczyć ;)
Link to post
Share on other sites

Szkoda, że totalnie nic się nie uchowało ze starego komputera :D Miałoby to jakiś % modernizacji,a nie całkowitej wymiany. Jutro obejrzę dokładnie filmik i znów będę śledził jakie tam macie babki na ścianach powywieszane ;)

 

PS Co do niedziałającego Asusa + Pentiuma. Dokładnie ten sam problem miałem kilka dni temu. Ta sama płyta, ten sam procek. Też nie szło, dopóki nie zwarłem CMOS Clear zworką, pstryknąłem kilka razy POWER i zamieniłem zworkę do pozycji normal. Ruszyło i działa do dziś. Wyjmowanie baterii nie pomagało, ani żadne inne "książkowe" metody. Trzeba było kombinować bardziej ;)

Link to post
Share on other sites

Zasilacz Modecom MC-350ATX 2.0 produkowany jest przez Fortrona. PSU o skromnych 350W na tabliczce, jest zasilaczem mocnym o konstrukcji tej samej, co wersja 400W. Jest lepszym wyborem niż Modecom Feel a kosztuje tylko 115 PLN jedyny problem to brak wtyczek SATA ktory mozna rozwiazac przejsciowka.

Ale mozliwe ze Feele sie poprawily i sa teraz warte 135 PLN.

Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/benchmarki/show?metoda_id=11&nickname=runio&commit=&zestaw[1]=&zestaw[3]=&zestaw[4]=&zestaw[5]=&zestaw[7]=

 

2009-03-12 | runio

CPU: Intel Pentium Dual Core E5200 2,5 GHz

płyta główna: chipset Intel P45

pamięć RAM: DDR-2 1066 4 GB

karta graficzna: ATI Radeon HD4000 4850 512MB

dyski twarde: Seagate Barracuda 7200.12

dodatkowe informacje / komentarze 2 / zgłoś do usunięcia

Link to post
Share on other sites

Elo.

zgłaszam mojego blaszaka bo nie mam pieniędzy na jego rozbudowę. :D

 

http://images50.fotosik.pl/136/99fe99cc9ac6be00med.jpg

 

CPU:

Intel Celeron D 356 3,33 GHz

karta graficzna:

nVidia Galaxy GeForce 8600 GTS (chłodzenie by me trochę się grzała grafa :) )

dysk twardy:

Samsung SpinPoint 80GB

płyta główna: P5VDC-X

chipset VIA

pamięć RAM:

DDR-2 667 2x1024 MB Geil

karta muzyczna:

Creative Audigy 2 ZS

 

Pozdrawiam serdecznie :|

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...