Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, czwarta edycja


Recommended Posts

Skończcie nabijać licznik postów :evil::!:

Jak ktoś wygra to pytają się, czy zgadza się wysłać komputer i za chwilę pojawia się news, koniec kropka.

Link to post
Share on other sites

Btw. ja proponuje, by kolejna edycja odbyła się się etapami.

 

Pierwszy etap zgłoszenie się użytkowników, news na stronie głównej oraz termin powiedzmy 3 dni na przygotowanie swojej "reklamy".

Etap drugi, przedstawienie chętnych na stronie głównej, w zakładce "Wydarzenia" każdy z chetnych miałby własną podstronę (alfabetycznie, żeby nie było) oraz link do głosowania.

Etap ostatni, wybór użytkowników, przez innych użytkowników ; d

Link to post
Share on other sites

Btw. ja proponuje, by kolejna edycja odbyła się się etapami.

 

Pierwszy etap zgłoszenie się użytkowników, news na stronie głównej oraz termin powiedzmy 3 dni na przygotowanie swojej "reklamy".

Etap drugi, przedstawienie chętnych na stronie głównej, w zakładce "Wydarzenia" każdy z chetnych miałby własną podstronę (alfabetycznie, żeby nie było) oraz link do głosowania.

Etap ostatni, wybór użytkowników, przez innych użytkowników ; d

dokładnie to kiedyś proponowałem no ale brak odzewu wiesz dobre by było też aby redakcja wybierała zasłużonych użytkowników a nie ludzi "wczoraj" zgłoszonych... pzdr !!

Link to post
Share on other sites

To niech chociaż się pojawi jakiś zapis, że na potwierdzenie czeka się ileś dni i jak nie ma to wygrywa osoba z drugim wynikiem.

 

I opanujmy emocje mając nadzieję że wszystko się niedługo wyjaśni...

 

:evil: :twisted: :!: :twisted:

[WREAKING MY ANGER]

Link to post
Share on other sites

Siema!

Mam nadzieje ze sie nie spoznilem bo akurat od 6 maja mnie nie bylo ;(

A wiec jesli mozna jeszcze zglaszac kompy to ja zglaszam moj...

Specyfikacja jest w moim profilu... prosbe swa motywuje tym ze od lat nie gralem w nowosci a komp ma juz prawie 5 lat i

Wiedzmin ktorego dostalem na gwiazdke po premierze lezy do dzis nie ruszony :evil:

Proszę o skromny głosik ;)

Link to post
Share on other sites

Siema!

Mam nadzieje ze sie nie spoznilem bo akurat od 6 maja mnie nie bylo ;(

A wiec jesli mozna jeszcze zglaszac kompy to ja zglaszam moj...

Specyfikacja jest w moim profilu... prosbe swa motywuje tym ze od lat nie gralem w nowosci a komp ma juz prawie 5 lat i

Wiedzmin ktorego dostalem na gwiazdke po premierze lezy do dzis nie ruszony ;)

Proszę o skromny głosik :P

hahahahaha

wyśmiałem :P

kolego wyniki już mają podawać od tygodnia i my na nie ze zniecierpliwieniem czekamy xD

 

no właśnie po ptokach hahaha xD :evil:

Link to post
Share on other sites

Jeszcze moment, już udało się nam skontaktować. Co prawda zwycięzca za pierwszym razem za bardzo nie uwierzył, że wygrał - ale wszystko jest na dobrej drodze. Mogę tylko powiedzieć, że jest to jedna z osób, które się tutaj zgłosiły ;) I nie, nie wygrał Torture, pomimo że dostał też mój głos :evil:

Link to post
Share on other sites

ekhm widać jak redakcja ma nas gdzieś My tu czekamy na wyniki a tu...

przesadzasz trochę. Wiadomo, że każdy by chciał wiedzieć no ale tak po ludziach nie jedź. Zauważ, jest godzina 22, oni nie mają obowiązku ślęczeć o tej porze na forum i nas o tym informować. Na wszystko trzeba czasu - może szykują jakąś fajną formę poinformowania nas itp, jakiś filmik czy coś. Trochę spokoju :ugeek:
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...