Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, czwarta edycja


Recommended Posts

hans15336, już myślałem, zę tylko ja używam Coolink GFX Chilla . Jednak znalazł sie jakiś pro user który też wybrał te spoko chłodzenie.

Wybrałem z kilku względów :

 

1. Tanio kupiłem

2. Jest cieńkie co pozwala zrobić spokojnie CF z którego korzystam

3. W miare dobra wydajność

Link to post
Share on other sites

Nie powtarzam "oddam sprzęt", tylko oddajcie sprzęt - bo nie biorę udziału w konkursie ;)

Heh, rzeczywiście :P Ale i tak robisz zamęt. Piszesz o oddawaniu sprzętu i za chwilę ktoś się oferuje, zeby podlizać się reszcie ;)
Link to post
Share on other sites

 

Nie powtarzam "oddam sprzęt", tylko oddajcie sprzęt - bo nie biorę udziału w konkursie ;)

Heh, rzeczywiście :P Ale i tak robisz zamęt. Piszesz o oddawaniu sprzętu i za chwilę ktoś się oferuje, zeby podlizać się reszcie ;)

Ciekawe rozwiązanie , tylko maszyny które są rozbudowywane musiałyby mieć też w miarę szybki sprzęt.

 

Kążdy chce aby to jego sprzęt został wybrany w końcu za darmo będzie miał coś lepszego i wcale się nie dziwie że chcą nawet aby ich stare komponenty zostały wykorzystane dla innych.

Link to post
Share on other sites

Tak więc JA też zgłoszę swojego staruszka. O upgrade marzę już od dłuższego czasu ponieważ moi rodzice uważają że (będę cytował) "lepszy komputer jest nam niepotrzebny bo na tym można oglądać filmy i da sie grać". Skończyło sie na tym że kupili LG Flatrona bo "tamten monitor był stary".

 

W marcu po urodzinach udało mi sie wychaczyć radka 9550 (wcześniej gf 2 mx) i jest troche lepiej ale niezmienia to faktu że chciałbym pograć sobie z kolegami z klasy w BF: Bad company a mi chodzi tylko 2-ka :|

 

Szczerze mówiąc wiem że pod agp to nędznie z upgrade ale z ręką na sercu cieszyłbym sie z gf 6800 i p4 z see2 ;)

Link to post
Share on other sites

A co do sponsora to jasne, że jest. Benchmark.pl, a co za tym idzie, Komputronik ;)

To wiem, bardziej chodziło mi o sponsora, tak, jak ostatnio był AMD. Fajnie jakby teraz nVidia coś dała. Nie wiem czmu, ale wydaje mi się że na Intel'a nie ma co liczyć :P

 

BTW co z prowadzeniem rankingu wyników?

Link to post
Share on other sites

dowiemy się jaki jest mniej więcej rozkład głosów ??

 

nie obraźcie się... ale szczerze nie rozumiem co ludzie z 2 jajkami czy nawet 4 robią w tym konkursie... może i jestem zazdrosny że nie wygram ale nie rozumiem...

Link to post
Share on other sites

@kubatuba

Trafiasz na moją "czarną listę". Za tych niereformowalnych rodziców i In Flames w avatarze :P

 

@wwwojtek1

Ja wiem wiem, tak sobie zażartowałem. Tym razem będzie ściślejsze trzymanie się budżetu i większe możliwości niż ostatnim razem. Wtedy było wiadomo, że Michał dostanie Phenoma i 4850/4870. Teraz wszystko jest możliwe ;)

 

@Junior & reszta

Raczej się tego nie doczekacie. W ostatniej edycji były podobne głosy, a redakcja była nieugięta i dopiero na koniec ujawnili wyniki :D Więc nie ma co pytać, bo i tak się nie pochwalą. Ale jakby coś, to też jestem za ;)

Link to post
Share on other sites

nie obraźcie się... ale szczerze nie rozumiem co ludzie z 2 jajkami czy nawet 4 robią w tym konkursie... może i jestem zazdrosny że nie wygram ale nie rozumiem...

Przecież każdy ma prawo do kandydatury który spełnia wymagania.

 

Ja startuje bo chciałby jeszcze więcej wycisnąć z mojego PC na którego długo pracowałem i wydawałem ostatnie pieniądze jakie miałem , dobierając odpowiednio każdy z elementów mojego PC, patrząc na ceny i testy.

Link to post
Share on other sites

@kubatuba

Trafiasz na moją "czarną listę". Za tych niereformowalnych rodziców i In Flames w avatarze :P

uuu ile już osób masz na czarnej liście hahaha ?? xD

 

@Junior & reszta

Raczej się tego nie doczekacie. W ostatniej edycji były podobne głosy, a redakcja była nieugięta i dopiero na koniec ujawnili wyniki ;) Więc nie ma co pytać, bo i tak się nie pochwalą. Ale jakby coś, to też jestem za ;)

szkoda ....

i szkoda że nie ma żadnego producenta... ale 1000zł to sporo na upgrade średniego kompa :D

Link to post
Share on other sites

widzisz torture, Ty nie lubisz reggae a ja nie lubię "odmian" metalu... xD tyle że wokalista ma fajne włosy xD

 

no ja nie mogę się doczekać ogłoszenia wyników tego naszego ukochanego konkursu, jaki jest termin zakończenia ??

Link to post
Share on other sites

Woku heh ja to teraz mam romantyzm i styl gotycki xD(prawie jak polski).

A co do tej edycji z tego co pamiętam torture nawet nie daleko byleś aby wygrać poprzednie edycje więc może i teraz czas na ciebie a dokładniej na twój złom gdy zostanie odpimpowany.

 

Mam pomysł a może nazwać te modernizacje od następnej edycji

Pimp my PC a prowadzącym będzie _nick_ ;)

 

Peace

Link to post
Share on other sites

W ogóle to pamiętacie że mój laptop bierze udział w głosowaniu?

 

http://www.benchmark.pl/uploads/zestaw_komp/4596/thumb/IMG_0035.JPG

grynkowski ten twój laptop nie jest taki zły do pracy, netu no i starych kultowych gierek :P, mam gdzieś jeszcze taka starą Toshibe w domu, z jakimś prockiem 0,6 Ghz i dyskiem koło 20gb, chodzi to ociężale że szok i sie czeka dłuuugi czas zanim jakiś program sie załączy a do tego pyrczy coś w środku ;), a pomyśleć ze kiedyś to był cud techniki, potem lookne na niego to zamieszcze może fote i dokładne parametry ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...