Skocz do zawartości

Piec w biurku, propozycje ?


Recommended Posts

Cześć.

 

Jestem na etapie zamawiania materiałów na taras więc pomyślałem, że jak dorzucę dodatkowego tworzywa nie wyjdzie mnie to wcale drogo.

Mam jednak dylemat. Połączenie w miarę prostego wykonania z funkcjonalnością oraz dobrym wyglądem może być trudne, dlatego zwracam się do Was z prośbą o jakiekolwiek koncepcje lub wykonane projekty, które mogą posłużyć za inspiracje.

 

Nie chciałbym żadnych fajerwerków oraz wiejskiego tuningu, plexa, która jest tak uwielbiana w tego typu rozwiązaniach  nie jest koniecznością a już na pewno nie chciałbym mieć takiej jako blat. Ma to być prosty, "czysty" projekt, który nie rzuca się w oczy świecidełkami.

Prawdopodobnie lite drewno lub malowane na czarno.

 

Jeśli zaś chodzi o funkcjonalność, to mam na myśli odpowiednią wysokość i miejsce na nogi, co ciężko jest uzyskać sprzęt znajduje się "przed" siedzącym. Z całą resztą nie będzie problemów, bo mam już kilka koncepcji ;).

 

Projekt, który najbardziej mi się spodobał :

http://s1092.photobucket.com/user/perzikdrank/media/3nov4.jpg.html

 

Już przy krojeniu materiałów z worklog tej obudowy stwierdziłem, że nie ma szans.

 

Tutaj moim zdaniem jedno z sensowniejszych rozwiązań, jest miejsce na nogi oraz nie jest to zbyt wysokie, jedyne co mi się nie podoba to otwierany monitor, bo często zmieniam jego ustawienia.

No i ten przedni panel taki paskudny trochę :D.

 

http://media.englishrussia.com/112012/builtincom/computerbuiltin001-23.jpg

 

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek propozycje, koncepcje oraz porady.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...