Skocz do zawartości

Obudowa do 300 zł


Recommended Posts

Witam potrzebuje porady w sprawie obudowy do 300 zł. Chodzi o to aby pomieściła chłodzenie na procesor be quiet! Shadow Rock Slim (52x130x161 mm). W obecnej obudowie się mieści ale nie mogę zamknąć bocznego panelu przez co działające w niej wentylatory się marnują.

 

Link to post
Share on other sites

Chyba nie wyraziłem się zbyt jasno... to obudowa, która jest kiepska na tle konkurencji.

mrozu już przerabialiśmy ten temat buda zbiera dobre opiinie na forach polskich i zagranicznych więc w tej cenie jest okey. A czy tam trochę się ( giba) na boki to już nie przesadzajmy. :)
Link to post
Share on other sites

Rozumiem ze w tej cenie nie dostane obudowy idealnej i każda może mieć jakieś wady. Co do gelida , napisane jest w opisie obudowy ze max chłodzenie na procka 165 mm , mój ma 161 wysokość , czy te 4 mm to nie za mało przestrzeni miedzy bokiem obudowy a chłodzeniem ??

Link to post
Share on other sites

Dobry wybór mam i polecam. Solidne blachy, mozliwosc aranazacji okablowania(jednak miejsca z tylu na kable nie ma zbyt wiele), demontowalne klatki na dyski, duzo miejsca w srodku, usb 3.0(jedna zlacze). Najwieksza wada sa filtry. Jesli chodzi o front prawie nie istnieja, takze od spodu siatka jest zbyt rzadka i kurz bez problemow dostaje sie do srodka. Dlatego musialbys tylko w pozniejszym czasie ogarnac kwestie filtrow. Masz wiecej pytan ?, pisz.

Edytowane przez Razamanaz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...