Skocz do zawartości

KOMPUTER GAMING (Do 12000zł)


Recommended Posts

Witam. Co myślicie o takim zestawie? 

Zasilacz : Corsair RM Series 750W Modular 80Plus GOLD
Płyta głowna: MSI Z97 GAMING 5
Dyski : Digital Red 2TB 3.5 SATA //// Intel 530 Series 120GB SATA3
Procesor: Core i7-4790K
Chłodzenie procesora: Be Quiet! Dark Rock 3 BK018
Karta graficzna: MSI GeForce GTX 980 4GB GDDR5
Pamięć ram: G.Skill TridentX DDR3 2x8GB
Obudowa: SilentiumPC Gladius X60 Pure Black ( + 4 SilentiumPC Wentylator Zephyr 120x120x25mm )

MONITOR : ASUS ROG SWIFT PG278Q

Komputer ma służyć do grania,nagrywania,streamowania. Chciałbym grać w takie tytuły jak W3 czy GTA5 na full detalach. Mam nadzieję że starczy on jeszcze na pare ładnych lat. Chciałbym go podkręcać jeśli będzie taka potrzeba by uzyskać trochę więcej. Mam dylemat co do kart.

Ten monitor działa w rozdzielczości 2560 x 1440 co oznacza że będzie potrzebował wiecej mocy. Poniżej pokaz fps różnych kart w różnych rozdzielczościach. LINK..._970_SLI/6.html Mam dylemat co do kart. Myślę o kupnie 2 x 970 bądź 2x 980 . Chcę wydać na kompa tyle ile potrzeba by mieć go na lata i nie bawić się w pół środki czy zmniejszanie wymagań. To bardzo drogi komputer ale będzie on pewnie moim ostatnim . Więc dopóki posiadam środki to chcę sobie zbudować taką bestię. Co myślicie ?

Główne pytania to :

1. Wybór między kartami :
a) 2x 970 
b) 2x 980
c) 1x MSI GeForce GTX TITAN X 12GB

2. Wasza opinia na temat tego monitora
3. Wasza opinia na temat całego zestawu

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz taki monitor to bez sli sie nie obejdzie.Ssd zmien na samsung 850pro 258/ Curciala. Ram 16gb jak masz zamiar obrabiac streamowac i odpalac mase zeczy. I zasilacz 860w+.

I zamiennik tego roga acer xb270hu .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...