Skocz do zawartości

Płyta pod 4790K lub 4690K


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez gorczyca,

Recommended Posts

Witam, jak w temacie potrzebuję płyty pod procesor i7 4790K lub pod i5 4690K ,procek będzie kręcony, aktualnie już posiadam płytę Asus Z97 Pro-Gamer która ma posłużyć do tego celu ale nie wiem czy będzie odpowiednia, jeżeli polecalibyście inną płytę dobrze gdyby była to płyta Asus'a lub w ostateczności Gigabyt'a , budżet jaki mogę przeznaczyć na płytę to 500-800 zł, w przyszłości możliwa konfiguracja SLI kart GTX 970 od Gigabyte, możecie podać także droższe płyty wtedy bym się zastanowił na wymianą w przyszłości  specyfikacja mojego komputera: http://www.morele.net/inventory/info/0Gk8kn/

 

Powiedzcie co myślcie o tej mojej płycie i czy by wystarczyła do kręcenia, jeżeli tak byłbym bardzo ucieszony z tego faktu, dziękuje za pomoc :D

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie jest to płyta z szałową sekcją zasilania, ale na pewno sobie poradzi z domowym oc. http://www.techpower...-review.208353/

 

Czy moglbys rozwinac swoja mysl? Co to jest szalowa sekcja zasilania?

 

"Digital 8-phase CPU Power VRM Section. Each phase consists of two MOSFETs 6030DLB (N-Channel 30v 1.9mOhm 100A logic MOSFET) and 4030DLA (N-Channel 30v 2.4mOhm 100A logic MOSFET), one ferrite filter coil and one filter capacitor. In this board Asus used 10K Black Metallic capacitors."

 

Czy to za malo zeby podkrecic procka do granic mozliwosci?

Link to post
Share on other sites

Po prostu, są konstrukcje z lepszą sekcją zasilania. Napisałem, że nie ma takiej możliwości by ten asus nie dał rady z i5 czy i7 w domowych warunkach. 

 

Faktycznie, to trochę źle ująłem. Następnym razem się bardziej postaram ;)

Edytowane przez Pepis
Link to post
Share on other sites

Autorze drogi. Przy twojej wiedzy na temat podkręcania (bez urazy) ale zostań przy tej płycie,która posiadasz.Nabierzesz na niej doświadczenia i praktyki i może kiedyś sprawisz sobie lepszą.To tylko zdanie "starego zgreda"....:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...