Skocz do zawartości

problem z formatem dysku


Recommended Posts

Witam

 

Mój problem polega na tym, że kupiłem nowe części do mojego komputera, oprócz dysku twardego, przez co nie jest on skonfigurowany do nowych części komputera. Chciałem go sformatować, ale nieoczekiwanie podczas pracy instalatora WINDOWS wyskakuje błąd, przez co nie mogę go nawet sformatować. Co mam zrobić w obecnej sytuacji?

Link to post
Share on other sites

Wrzuć jakieś screeny, napisz jaki masz sprzęt.

jeśli chodzi o części to:

 

Proce: intel i5 4460

RAM 8 gb

Płyta główna GIGABYTE

grafika GTX750

zasilacz BeQuiet 530w

 

Dysk twardy to dysk SATA: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/11179996_381949178679186_1734217531_n.jpg?oh=55366b18dd6ffdcc598bdc9e8a5536e7&oe=553AEF28&__gda__=1429940616_aa3a480f28e596ddde48a2e673fb09ec

 

Robię następujące rzeczy (aby zrobić format): dokonuję rozruchu napędu, w któym jest płyta CD z systemem operacyjnym WINDOWS XP, uruchamia się instalator, a gdy instalator kończy ładować pliki, wyskakuje komunikat o błędzie i prośba o ponowne uruchomienie komputera

Edytowane przez Forwarder
Link to post
Share on other sites

to nie będziesz miał pożytku z tych ram , xp 32 bity obsługuję max 4 gb ram dokładnie 3,2 , , wyjmij jedną kość i zobacz na 4 gb co będzie  się działo :) niewiem czy to z braku jakiś kontrolerów w sterach xp sp 2 ,   jak będzie tak dalej załatw minimum win 7 64 bity, i po sprawie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to nie będziesz miał pożytku z tych ram , xp 32 bity obsługuję max 4 gb ram dokładnie 3,2 , , wyjmij jedną kość i zobacz na 4 gb co będzie  się działo :) niewiem czy to z braku jakiś kontrolerów w sterach xp sp 2 ,   jak będzie tak dalej załatw minimum win 7 64 bity, i po sprawie :)

Dobra, dzięki wielkie za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...