Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziekuje :D

takstar ts 662

+

asus xonar ( uzywana)

 

Ostatnie pytanie czy lepiej dorzucic 100 zł i kupic

hyperx cloud ?

 

Hyperx to na pewno wygoda. Moje 662 sprzedałem perulowi z mp3store jako dawcą przetworników do innej obudowy, bo z ich pałąkiem uważam je za średnio wygodne. Ale wszystko nadrabiały brzmieniem. Ts 662 można porównać trochę do beyerdynamic dt 990, tylko z mniejszą "v" i 2 klasy niżej. Mimo wszystko w tej cenie nie są złe, a ja np wynegocjowałem je z rabatem za 150 nowe w mp3store ponad rok temu, a odsprzedałem za 80. Zawsze możesz zamówić i w ciągu 10 dni zwrócić.

 

Jack w Ts 662 masz 6.3 duży z przejściówką na 3.5 mały. Weź to pod uwagę.

Edytowane przez atomowy
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hyperx to na pewno wygoda. 

 

Dla mnie nie do końca. Jeśli pady są skórkowe to zawsze zapoci się ucho, nie ma na to siły. Załóż na HyperX welury to strasznie się odchudzą, nie będzie basu, a góra będzie kłująca, będzie słabo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ts 662 można porównać trochę do beyerdynamic dt 990, tylko z mniejszą "v" i 2 klasy niżej.

 

Nie do końca. Ogólny charakter jest podobny, nie mniej tak jak piszesz, mniejsze podbicie, szczególnie na basie, wysokie raczej podobne, musiałbym posłuchać łeb w łeb, TS662 dość długo nie używałem. Ale uwaga... w mojej opini TS662 są bardziej detaliczne. Za 1/3 budżetu który trzeba wydać na DT990Pro to okazja.

Dla mnie nie do końca. Jeśli pady są skórkowe to zawsze zapoci się ucho, nie ma na to siły. Załóż na HyperX welury to strasznie się odchudzą, nie będzie basu, a góra będzie kłująca, będzie słabo.

 

Wyjątkowo rzadko się zgadzamy, ale tym razem high five!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

cooger ostatnio coraz częściej :)

 

Właśnie udało mi się kupić duet TS-662 i TS-671.

 

Ciekawe ile prawdy jest z tego, co piszecie o TS-662, bo zapowiadają się zjawiskowo za cenę, jaką zapłaciłem, czyli 1/5 ceny DT990Pro (które były z kolei długo moim nr 1). Posłucham i polecą dalej :)

Link to post
Share on other sites

Hyperx z welurami tracą to swoje napięcie i ciśnienie akustyczne, a do 662 można założyć pady zamienniki od hi2050 - są wyższe i dają więcej miejsca ma ucho. W zwykłych welurach mnie gniotły.

 

Faktycznie w moich TS-662 te materiałowe (rajtuzowe ;)) pady też nie są wygodne. Mają też irytującą skłonność do samozdejmowania się. A te pady do HI2050 da się kupić luzem za sensowne pieniądze?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...