Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Jako iż mam możliwość przedłużenia sobie umowy w plusie zastanawiam się nad tymi dwoma smartphone'anmi

Oba moge dostać w cenie 100zł - z tym że z3 w abonamencie 89zł a Ascenda 75zł

Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat - czy opłaca mi się dorzucić te 15zł i wziąć compacta (przy okazji dostaje 4,2gb neta zamiast 2,8)
czy jednak zostać przy ascendzie. Z punktu widzenia matematyki średnio bo za 360zł więcej dostaje nie wiem o ile lepszy telefon (no i ten pakiet danych ale nie wiem czy ja te 3gb wykorzystam...)

Podoba mi się w ascendzie wygląd i to że ma ekran fullhd 5"

Nie jestem jakimś smartfagiem który potrzebuje miliard rzeczy w telefonie - od tego mam laptopa/stacjonarke a granie w gry na telefonie mi przeszło wraz ze zdaną maturą http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/wink.gif
Czasem oglądne jakiś film na yt, zrobie zdjęcie, wejde na fejsa, pogram w czasie jazdy autobusem w jakąś pierdółke, posłucham muzyki (dotychczas muzyka jaką miałem w xperii J mi starczała)

Od razu mówie że targowanie się z DUK czy wypowiedzenie umowy nie wchodzi w gre bo umowa mi się kończy za pół roku a mam dość mojego obecnego telefonu


Szkoda że nie mają z2 to bym się chyba nie zastanawiał a z tego co czytalem w z3c sporo kopromisów zastosowali http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/kwasny.gif

Z góry dzięki za pomoc!

@edit

a no i jeszcze facet mi mówił o LG g3 i samsungu galaxy a5 

 

@ chyba że po prostu wezme najdroższy sprzedam i kupie z2

Edytowane przez hafexo
Link to post
Share on other sites

Generalnie to Z3c jest lepszy bo wydajniejszy i to znacznie. Wygląd to już kwestia gustu ale zbytnio sie nie różnią bo obydwa szklane i aluminiowe ramki

Jak nie używasz zbyt intensywnie to P7 powinien wystarczyć ale możliwe że Ja bym dopłacił

W Sony ten ekran hd starcza bo jest 4,6 cala. Fajny ekran też swoją drogą :) P7 też ma fajny

Ale jak jest jeszcze do wyboru G3 to raczej bym wziął G3. Bardzo dobry smartfon. Sam go posiadam i jestem bardzo zadowolony :) polecam

No chyba że wolisz coś mniejszego

A5 sobie odpuść

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Ja przy bardzo intensywnym uzytkowaniu od rana czyli lte, router wi fi, facebook itp to gdzies okolo 18-19 muszę ładować

Przy średnim użytkowaniu to spokojnie dużo dłużej wytrzyma. Chyba raz tylko mi sie zdarzyło tak bo dziennie go katuje

Nie będzie lagowało

Mam 43 aplikacje uruchomione w tle w tym fejs, kilka przeglądarek, allegro, olx jakieś gry i inne pierdoły i działa wszystko płynnie

No jak G3s to niebardzo

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

No wiec wziąłem sobie w abonamencie 89zł lg g3 za 150zł (nielimitowane rozmowy, sms, 4,2gb neta)

+dla ojca w abonamencie 29zł lumie 535 za 3zł (nielimitowane rozmowy, sms, mms, pakiet 1gb)

 

mam nadzieje że bede zadowolony ;P

 

 

@rifresz


Mam jeszcze ostatnie pytanie, jakie akcesoria są dołączane do zestawu?

 

Czy ta fajna ładowarka QI albo to etui z okienkiem wchodzą w skład czy nie? :c

Edytowane przez hafexo
Link to post
Share on other sites

kupiłem na razie jakiegoś no-name za 40zł. Jak będzie nawalać to najwyżej zwróce i skusze się na tą podstawke  :P 

jeszcze w ogóle dostałem oferte mobilnego internetu (o dziwo akurat potrzebuje) zrabatowanego z 29zł na 1zł miesięcznie przez 24 miesiące ;o  15gb LTE bez limitu przez pół roku pozniej 10zł jak bede chciał

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...