Skocz do zawartości

Problem ze słuchawkami SpeedLink


Recommended Posts

Witam, kupiłem dzisiaj słuchawki "Speed Link SL-8781-SBK Medusa NX Stereo Gaming Headset" (NIE USB). Podłączam normalnie, włączam muzyke i du*a! Dźwięk słychać tylko w lewej słuchawce dokładnie tej z mikrofonem, a w prawej nie. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak, proszę pisać. Słuchawki sądzę iż są sprawne, bo mój kolega też kupił sobie takie same i u niego jest tak samo.

 

Karta dźwiekowa zintegrowana z płytą główną Realtek HD Audio.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

zakładać tylko dlatego temat,że się kabla nie docisneło, niedługo to ludzie będą tworzyć tematy z problemami, zanim kupią sprzęt ;f

Problem moze wydawac sie bardzo maly ale czasami "jack" za pierwszym razem wchodzi bardzo ciezko, szczegolnie w panele. Czasem wydaje sie nawet ze juz dalej nie wejdzie i trzeba naprawde mocniej dopchnac. Problem jak kazdy inny, nie powinienes tak atakowac nowego uzytkownika. ;)

 

EDIT: Pozatym same sluchawki przy tej karcie nie zrobia prawie zadnej roznicy. Jak chcesz miec dobry przestrzenny dzwiek w grach to przydalaby sie jakas karta dzwiekowa. Do 100 zl kupisz fajna karte i dopiero wtedy bedziesz mogl poczuc prawdziwa roznice.

Link to post
Share on other sites

Odesle Cie do linka w ktorym sam zadawalem to pytanie calkiem niedawno. Zakupilem Asus Xonar DG. To karta tylko do sluchawek, ale roznica miedzy ta integra jest wrecz niesamowita (wiem bo sam mam Realtek HD na plycie gigabyte). Grajac np w Bad Company 2 mam uczucie jakbym doslownie byl tam naprawde, i czuc to juz od samego wlaczenia gry, gdy pokazuje sie logo EA i DICE glebia basu jest oszalamiajaca, na integrze jest poprostu "zwykla". Roznica miedzy karta pod PCI a karta zintegrowana jest naprawde OGROMNA :), poczulem co znacza sluchawki dopiero po zakupie prawdziwej karty dzwiekowej:D. Co prawda ten model jest tylko do sluchawek i wymaga ustawien, czasami innych pod kazda gre ale moge go z czystym sumieniem polecic kazdemu sluchawkowemu graczowi. Czasem swiruje troche w Mass Effect 1 przy wlaczonym EAX (glosy z daleka na sekunde staja sie glosniejsze) ale naprawde minimalnie, jesli jednak chcesz doskonalosci to kup drozsza karte Creative ze sprzetowa obsluga EAX.

 

Link : http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=36&t=17795

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...