Skocz do zawartości

Ile musiałbym wsadzić?


Recommended Posts

RIG:

 

Mobo: Asus P7H55-m LE 

CPU: Intel Core I3-530

GPU: Radeon 7850 OC 2Gb MSI

Ram: 8Gb DDR3 1600Mhz

Zasiłka:  SilentiumPC Deus G1 600w PSU 80Plus Bronze

 

Pytanie jest takie jak w nazwie tematu: Ile musiałbym wsadzić i co wymienić aby odczuć różnicę w nadchodzących tytułach? Na tym sprzęcie GTA V jeszcze na wysokich/średnich smiga w ponad 30 fps, ale z takim Wieśkiem 3 będzie już słabo. Karta okazjonalnie jest podkręcana gdy włączam bardziej wymagający tytuł, procka jednak nigdy nie podkręcałem bo: 1. Płyta jest słaba i na to nie pozwala. 2. Szczerze mówiąc obawiam się to robić aby nie zjarać wszystkiego w cholerę. Myślałem o kwocie 1000-1500zł, więcej raczej ciężko będzie uzbierać, da coś radę w tej kwocie czy nie nastawiać się? 

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

 

 

Przecież to jest dobry zasilacz
moze i nie jest to zaden NO NAME ale jakoscia nie powola firma "SAMA" jakoscia nie powala silentium tylko daje swoja naklejke , bez krecenia zasilka pochula ...... ale osobiscie balbym sie cokolwiek na niej krecic 

... wracajac do tematu procka i plyte opchnac ----> dzial wycena , chociaz bez tego kupilbys jakas i5 z literka K i dobra plyte ......

co do grafy moze i ma swoje latka ale moze jeszcze pokazac pazur 

Link to post
Share on other sites

Mniejsza o zasilacz, dużo o nim czytałem, polecali go stali starzy bywalcy forum i jestem co do niego pewny + nie mam zamiaru robić nie wiadomo jakiego OC, jeśli w ogóle bym jakiekolwiek robił, wcześniej miałem Zasilacz firmy Delta 400w który był podobno awaryjny a także nie było z nim problemów, musiałem wymienić bo mocy brakowało, więc o zasiłce nie mówimy :P                                                                                      

 

Co do zmiany procesora na i5: Potrafi ktoś określić wielkość tego skoku wydajności? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...