Skocz do zawartości

Przy jakiej temperaturze ustawiacie włączanie się chłodzenia procesora


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PatrykT,

Recommended Posts

Również mam tak ustawione zależności, aczkolwiek u mnie na maksa idzie gdy temperatura dochodzi do 55 stopni. Sprawdź jakie temperatury są dla Twojego procesora krytyczne, by się nie okazało, że przy tej temperaturze (65 stopniu) bios Ci komputer resetuje dla bezpieczeństwa:P

 

Przeanalizuj jednak temperatury procesora. U mnie przy najniższych obrotach procesor w spoczynku się grzał. Dlatego ustawiłem takie obroty, które będą minimalne, a jednocześnie nie będą powodować podnoszenia temperatury w spoczynku/przeglądaniu internetu.

Link to post
Share on other sites

W spoczynku mama 27 stopni, przy chłodzeniu Macho 120 rev.b nie ma możliwości być gorąco. Także jest ok akurat jak gram w gta v to mi temperatura skacze do 70 maks a był testowany procesor i dochodziło nawet do 86 stopni i było ok. W tej chwili jest 4,5 ghz i temperatura maks 75 stopni.

Link to post
Share on other sites

W spoczynku mama 27 stopni, przy chłodzeniu Macho 120 rev.b nie ma możliwości być gorąco. Także jest ok akurat jak gram w gta v to mi temperatura skacze do 70 maks a był testowany procesor i dochodziło nawet do 86 stopni i było ok. W tej chwili jest 4,5 ghz i temperatura maks 75 stopni.

Czyli możesz zostawić ustawienia takie jak masz w pierwszym poście:) Aczkolwiek ja i tak bym zbił trochę i dał max przy 60;) ale ja zawsze muszę być trochę bardziej ostrożny - taka moja natura:P

Link to post
Share on other sites

Czyli możesz zostawić ustawienia takie jak masz w pierwszym poście:) Aczkolwiek ja i tak bym zbił trochę i dał max przy 60;) ale ja zawsze muszę być trochę bardziej ostrożny - taka moja natura:P

 

 

Przy obecnych ustawieniach ma chociaż trochę ciszej :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...