Skocz do zawartości

wielka wyprzedaz


Recommended Posts

http://i.imgur.com/6Vx626u.jpg?1

 

CPU
Intel i5 3570K (BOX, gwarancja do 30.08.2015) 600 zł 
MB
Asrock Z77 extreme6 - 400 zł 
RAM 
Kingston Dual 2x4GB (KHX1600C9D3X2K2/8GX) CL9 200 zl
SSD
Samsung 840 PRO 128 GB (zakupiony 25.10.2013) 250 zł 
Plextor M6S - 350 zł 
Chlodzenie 
Phanteks PH-TC14PE silver (gwarantowany komplet zapinek pod i5 3570 pod reszte nie jestem w stanie zagwarantowac) 200 zł 
Zasilacz
XFX PRO 550W 100 zł 
Grafika 
Gigabyte GTX 770 2GB ( zakupiona 11.07.2013) 750 zł 
obudowa 
Antec 1200 ( pytac o szczegoly) 300 zł plus wysylka
Monitor 
Samsung 2233RZ 
Klawiatura mechaniczna 
Qpad MK-80 (widoczne ślady użytkowania) 300 zł
Mysz 
Logitech G400s + podkladka Steelseries QCK Heavy - 100 zł 
Karta dzwiekowa
Creative Titanium HD + Opampy: (I/V): 2 x AD797 BR; (BUFOR): 2 x OPA 1611 cena 450 zł 
Link to post
Share on other sites

Mozliwy odbior osobisty we Wrocławiu

 

AKTUALIZACJA

CPU

Intel i5 3570K (BOX, gwarancja do 30.08.2015) sprzedane

MB

Asrock Z77 extreme6 - 350 zł + wysyłka

RAM 

Kingston Dual 2x4GB (KHX1600C9D3X2K2/8GX) CL9 sprzedane

SSD

Samsung 840 PRO 128 GB (zakupiony 25.10.2013) 250 zł + wysylka

Plextor M6S - sprzedane

Chlodzenie 

Phanteks PH-TC14PE silver (gwarantowany komplet zapinek pod i5 3570 pod reszte nie jestem w stanie zagwarantowac) sprzedane

Zasilacz

XFX PRO 550W sprzedane

Grafika 

Gigabyte GTX 770 2GB ( zakupiona 11.07.2013) sprzedane

obudowa 

Antec 1200 ( pytac o szczegoly) 300 zł plus wysylka

Monitor 

Samsung 2233RZ 450 zł

Klawiatura mechaniczna 

Qpad MK-80 (widoczne ślady użytkowania) 300 zł + wysylka

Mysz 
Logitech G400s + podkladka Steelseries QCK Heavy - 100 zł + wysylka 

Karta dzwiekowa

Creative Titanium HD + Opampy: (I/V): 2 x AD797 BR; (BUFOR): 2 x OPA 1611 cena 450 zł + wysylka 

Link to post
Share on other sites

Dorzucę swoje 3 grosze: napisałem do autora dosłownie 3 minuty po założeniu przez niego tematu na pclabie. Chciałem kupić zasilacz. Zawsze najpierw pytam o oczywiste rzeczy jak gwarancja, sprawy techniczne itp., żeby się potem nie zdziwić jak dostanę sprzęt. No i na 2 wiadomość nie dostałem już odpowiedzi. Tzn. nie, dostałem. Po 3 dniach. Z krótką informacją: "zasilacz sprzedany".

Ja rozumiem, że komuś wygodnie, bo są ludzie, którzy biorą części hurtem itd. Pewnie sam bym tak zrobił na ich miejscu: żeby zaoszczędzić sobie czasu i zabawy z pakowaniem, żeby nie wysyłać każdej części osobno. Ale bądźmy na tyle "mili", żeby odpisać zainteresowanemu, że ma się lepszą ofertę, czy coś. Tak po prostu z ludzkiej przyzwoitości i kultury ;)

Link to post
Share on other sites

Panowie to nie bylo jedyne forum na ktorym wystawilem ogloszenie, szukalem rowniez na fejsie klientow. Druga sprawa nikomu nie potwierdzalem rezerwacji gdyz zalezalo mi na jak wygodniejsze wysylce.


Dorzucę swoje 3 grosze: napisałem do autora dosłownie 3 minuty po założeniu przez niego tematu na pclabie. Chciałem kupić zasilacz. Zawsze najpierw pytam o oczywiste rzeczy jak gwarancja, sprawy techniczne itp., żeby się potem nie zdziwić jak dostanę sprzęt. No i na 2 wiadomość nie dostałem już odpowiedzi. Tzn. nie, dostałem. Po 3 dniach. Z krótką informacją: "zasilacz sprzedany".

Ja rozumiem, że komuś wygodnie, bo są ludzie, którzy biorą części hurtem itd. Pewnie sam bym tak zrobił na ich miejscu: żeby zaoszczędzić sobie czasu i zabawy z pakowaniem, żeby nie wysyłać każdej części osobno. Ale bądźmy na tyle "mili", żeby odpisać zainteresowanemu, że ma się lepszą ofertę, czy coś. Tak po prostu z ludzkiej przyzwoitości i kultury ;)

niestety bledem bylo wystawienie wszystkiego za jednym razem, gdyz zostalem zasypany ok 30 ofertami i nie bylem w stanie na wszystkie odpisywac

 

Samsung 840 PRO

http://allegro.pl/samsung-840-pro-128-gb-i5286808614.html

Edytowane przez ivon3ry
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...