Skocz do zawartości

GTA V - artefakty na wysokich ustawieniach?


Recommended Posts

Witam.

 

Otóż, jak każdy od dwóch dni, dysponuję swoim egzemplarzem GTA V PC, czyli cuda dzisiejszej rozrywki elektronicznej. :P Gra chodzi cacy na ustawieniach bardzo wysokich, tylko ze względu na pamięć karty trzymałem tekstury standardowe. W pewnym momencie postanowiłem jednak zaszaleć i zmienić na wysokie. I co się okazało - zero różnicy w płynności (FPS bardzo podobny), temperatura karty nie przekraczała 60-65*C. Grało się ok., ale nagle w momencie, gdy Micheala ponosiły fale na skuterze wodnym, na ekranie zaczął migać jakby różowy pasek. Moja poprzednia karta (GTX 460) artefaktami zakończyła swój żywot, tak więc się przestraszyłem i szybko wróciłem do ustawień średnich.

 

Dziś jednak kolega odpalił sobie grę na swoim laptopie (GTX 650m) z najwyższymi ustawieniami tekstur i gra mu normalnie działa. Co prawda ścina i raczej nie chodzi na 30FPS, ale działa bez żadnych błędów. I teraz się zastanawiam - co to było w moim przypadku? Czy może mam jakiś inny podzespół popsuty, który może uwalać mi kolejne karty? Nie wiem, może zasilacz nie wyrabia? Nie wiem już sam...

 

Mój zestaw:

i5 3570k

Zotac GTX 770 OC (2GB)

8GB RAM

w7

zasilacz OCZ SealthXStream 2 600W

 

Więcej danych chyba nie jest potrzebne? Nie wiem, czy to po prostu był jakiś błąd gry, czy ta karta też mi się zaczęła psuć? Ona ma zaledwie 7 miesięcy, dlatego się przestraszyłem. No, ale jak znajomemu normalnie działa na takim lapku, to u mnie chyba tym bardziej nie powinno być problemów? Później byłem Michaelem w tym samym miejscu, w tej samej akcji i nic się nie działo.

 

Proszę o odpowiedź i jeśli wybrałem zły dział to sorki :P Ale jakoś tu mi najbardziej pasowało. Chociaż nie wiem, czy nie lepiej byłoby w "Diagnostyce błędów i awarii".

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...