Skocz do zawartości

Monitor z cienką ramką - 1 cm ramka nieaktywnego obrazu?


Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie monitorów z cienkimi ramkami, czy na włączonym monitorze podczas wyświetlenia chociażby ekranu pulpitu to obraz pulpitu jest na całej szerokości i długości monitora? Czy może są wyświetlane takie paski czarne wokół ekranu, które tworzą jakby dodatkową ramkę na obrazie? Dodam, że szczególnie interesuje mnie to jak wygląda to na monitorach LG. Wyczytałem, że po włączeniu monitora okazuje się, że wyświetla się 1 cm ramka nieaktywnego ekranu.

Cytuję tutaj użytkownika, który dodał komentarz odnośnie monitora z cienką ramką:

 

Cienkie ramki, ale nie aż tak jak obiecuje producent (cinema screen). Co prawda ramka ma 2 mm, jednak obraz wyświetla się około 1cm od brzegu ekranu (nie pomyliłem jednostek tam milimetry a tu centymetr). Producent troszkę naciąga funkcję "cinema screen" i obraz nie wyżwietla się od samych ramek plastikowych (szerokość około 2mm), tylko około 1 cm od brzegu.

 

Myślałem nad monitorem LG23MP67VQ:

http://www.lg.com/uk/monitors/lg-23MP67VQ/reviews

 

Ale jeśli faktycznie po włączeniu monitora okazuje się, że wyświetla się 1 cm ramka nieaktywnego ekranu to takiego monitora nie chcę. Myślałem, że LG Polska wprowadzi na nasz rynek monitor LG 23MP57VQ-P, ale niestety tego nie zrobili, 22 calowy model wprowadzili a mają problem z wprowadzeniem modelu 23 calowego. 

Edytowane przez abc99
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...