Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podaj adres www sklepu w którym kupisz E5200 BOX za 250zł.

Na allegro najtaniej 265zł + wysyłka = 290zł

Na skapcu najtaniej 270zł + wysyłka = 282zł

 

Mówimy o najtańszych sklepach. Średnia ich cena to ~300zł:

http://pic.skapiec.pl/w1/w_375778.png

Link to post
Share on other sites

Kubbak co Ty chcesz udowodnic? mnie niczego nie udowodnisz ewentualnie ze jestes ciezko pojmujacym. jeszcze rok temu sprzedawano pentium 6800 extrem edit z 4 mb pamieci podrecznej i wowczas byl super wydajnym procesorem do wszelkich gier z zapasem na lata (choc dzisiaj jest slabszy od podkreconego 5200) i testowano na nim wszelkie 3870x2 9800gx2 a Ty tylko dlatego ze przeczytales jakis manipulowany test usilnie wszystkim wciskasz ze teraz to potrzeba minimum 6 mega kaszy - wez sie chlopie w garsc i ogarnij wlosy z czaszki:)

skasuj ten smieszny podpis z profilu chyba ze go do samego siebie odnosisz

Link to post
Share on other sites

To powodzenia z używaniem samego procesora... Jakby nie patrzeć trzeba dokupić chłodzenie, to BOXowe jest najtańsze i wg. Ciebie wykręcenie E5200 na nim do 3,4Ghz przy zachowaniu normalnych temperatur (15 sekund Orthosa na Priority 1 i może 3 minuty GTA) to od tak, pikuś...

 

chciales rzec minimalnie ja mam tak ustawioonego dla kumpla na boxie - to nawet niegrzeje sie zbytnio. poprostu nichcialem pisac 4ghz

...

http://www.youtube.com/watch?v=hkrDerrEusQ

a Ty tylko dlatego ze przeczytales jakis manipulowany test usilnie wszystkim wciskasz ze teraz to potrzeba minimum 6 mega kaszy

Test, który sam podałeś jako nie manipulowany :):D ... WWW.ŻAL.PL

Kaszy 6 mega (czego mega?? mega kilogramów) to potrzeba zwierzętom... :)

Link to post
Share on other sites

Tak i czym sprawdziłeś jego stabilność?? 15 sekundowym testem ORTHOSem na Priority 1 czy może 3 minutową grą w GTA IV :):D .

 

Z mojej strony koniec bo mój podpis zaczyna być aktualny...

Link to post
Share on other sites

hehe rozbawilo mnie to :P

ide wywalic z dysku wszystkie poradniki do OC... glupoty jakies tam pisza!!

:):D:):):lol::lol::lol::lol::lol:

tez jestes ciezko pojmujacym? ten film nieswiadczy o nieprawdziwosci prawd ale o ogromnym potencjale tego modelu procesora

Link to post
Share on other sites

A widzisz nie do końca. COD4 i RC: GRID to nie są najbardziej wymagające tytuły, tu osiągają procesory ~50FPS a w Crysisie już może to być 20 (nie grywalne) na E5x00 a 25 na E8x00.

.

10% to jest zawsze 10 procent i jesli w crysisie przez kiepska karte osiagnie sie tylko 25klatek to slabszy o 10% osiagnie nie 20 lecz 22.5

w czym innym osiagajac 50 klatek znowu 10% mniej to bedzie 45 klatek

analogicznie przy wyzszym taktowaniu znowu sie osiagnie 10%

czyli zalozmy

30-27

70-63

itd...

mowimy oczywiscie o procesorach z cachem 6 mb oraz 3mb przy zalozeniu ze fsb zostaje ustalone takie samo i czestotliwosc taktowania rowniez identyczna

Link to post
Share on other sites

tez jestes ciezko pojmujacym? ten film nieswiadczy o nieprawdziwosci prawd ale o ogromnym potencjale tego modelu procesora

nie, po prostu jestes mega smiesznym gosciem ot co. mowisz, ze masz okolo 30 paru lat ( w sumie ja tez jestem blisko 30ki ) a robisz bledy jak 14 latek. robisz z siebie mega-speca, a pytasz jak lamer o to "ktory zestaw bedzie lepszy". sorry ale na takie pytanie nawet ja bez potrzeby pomocy osob trzecich moge sam sobie odpowiedziec. ktos dobrze napisal... nie karmic trolla.

do autora tematu - masz juz kilka opcji do wyboru, powodzenia w kompletowaniu zestawu.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...