Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kupiłem słuchawki SS Siberia V2 Orange Heat (tak tak, zaraz będzie fala komentarzy, że te słuchawki to gó**o itp.) Grają dobrze, w grach też spisują się nieźle i są mega wygodne, tylko na początku sprawiały wrażenie "podróbek" ale po wygrzaniu jest super. Mam jeden problem, gdy potencjometr schodzi poniżej ok. 7% to w lewej słuchawce słyszę syczenie, w niczym to nie przeszkadza, ale trochę denerwuje.Gdy zmienię tryb podświetlania z "zależnego od głośności" na np. "oddychanie" to na 5 sekund syczenie znika.  Słuchawki mam dopiero od jednego dnia, musza się jeszcze odpowiednio wygrzać czy poprostu ten egzemplarz jest wadliwy?

Odpuśćcie sobie hejty..

 

nie grają dobrze.Do gier może i się nadają.

Edytowane przez adivxv5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przecież te słuchawki są ,,najwyższej'' jakości... Tu nie ma żadnych usterek, widać twój komputer ma zbyt słaby napęd optyczny - proponuję zmienić biórko na wydajniejsze ...(I have no idea what I am saying xD)

 

Kupiłeś gunwo to się męcz. Nie polecamy tych słuchawek tylko z aspektów brzmieniowych. Widocznie te suchaffki mają świecić a nie grać i nic tu nie pomoże.

Btw, sądzisz że wygrzewanie może coś zmienić? Zupełnie jakbyś chciał ożywić nieboszczyka...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Odpuśćcie sobie hejty..

człowieku łamiesz mi serce swoimi niemądrymi wpisami.Kupiłeś wadliwe słuchawki albo po postu te zakłócenia wychodzą od komputera, jak nie od samej beznadziejnej karty znajdującej się w środku.Tak w ogóle skąd ja to znam, ileż to takich ludzi było z takimi słuchawkami.

Link to post
Share on other sites

Nie ważne, musiałem poprostu zreinstalować sterownik! Dziękuję wspaniałym profesjonalistom na tym forum za jakże dobre rady! Kupiłem te słuchawki kierując się innymi graczami, nie tymi "sponsorowanymi", karta dźwiękowa jest ok, dźwięk jest lepszy od moich starych Fatal1tek, melomanem nie jestem, nie widzę zbytniej różnicy pomiędzy AKG, Beatsami i innymi "super" słuchawkami testowanymi w media expert od SteelSeriesów.Najważniejsze, że są wygodne, dużo wygodniejsze od Superluxów od których bolała mnie głowa po 2h.. + Dobre pozycjonowanie, myślałem, że to fatal1tki są w tym bardzo dobre, ale siberie lepsze :)

Pozdrawiam was! I wasze super słuchawki które są lepsze od moich siberii! :)

A i co do muzyki, zaczęły się wygrzewać i po ok 4h zaczęly dobrze grać, bo na początku myślałem, że kupiłem podróbki :D

 

jeszcze raz mnie poprawisz...

Edytowane przez adivxv5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"AKG, Beatsami i innymi "super" słuchawkami testowanymi w media expert od SteelSeriesów"

Btw przy^^ałeś jak dzik w sosnę z tymi beatsami to słuchawki z kiosku lepiej grają.... AKG mogą być. Wygrzewanie słuchawek.... delikatna różnica a nie 4 godziny tylko więcej czasu potrzeba... z resztą co ja ci będę mówił załóż wiadro na łeb i nawalaj młotkiem w rytm muzy wyjdzie na to samo co w siberiach.... 4 h i wygrzane audiovoodoo....

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...