Skocz do zawartości

Zmiana stocków w PHANTEKS PH-TC14PE


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez greghor,

Recommended Posts

Witam 

 

Mam zamiar wymienic stockowe wentyle w phanteksie i na wszystkich testach jakie znalazlem uzywali AF140...

Gdzie logika mi podpowiada zeby uzyc SP140?

Jedyny "problem" (ktory dla mnie nie jest problemem akurat, a wrecz atutem) ze SP-ki robia jedynie w wersji LED a wspomniane wczesniej AFki to te bezledowe na hydraulicznych lozyskach....

I teraz pytanie o wasza opinie, brac te SP140 ? Czy lepiej AF? A jak tak to dlaczego? A jak nie to dlaczego :D

 

z gory dzieki za pomoc

 

edit: oczywiscie oba modele w wersji quiet

Edytowane przez Sand3r
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

Dziekuje za kolejna nic nie wnoszaca do tematu opinie

co za ludzie żyją w tym kraju

człowiek dobrze doradzi, a z ust proszącego o pomoc nie usłyszy nic miłego, nie mówiąc już o "dziękuję"

skoro uważasz ze tak będzie lepiej to proszę bardzo bierz korsarze, lepsze będą sp; nie będę się wtrącał do tego co chcesz zrobić z pieniędzmi

ja również byłem szczęśliwym posiadaczem Phanteksa i nigdy w świecie nawet za darmo i z dopłatą nie wziąłbym tych wentyli od korsarza

Link to post
Share on other sites

co za ludzie żyją w tym kraju

człowiek dobrze doradzi, a z ust proszącego o pomoc nie usłyszy nic miłego, nie mówiąc już o "dziękuję"

skoro uważasz ze tak będzie lepiej to proszę bardzo bierz korsarze, lepsze będą sp; nie będę się wtrącał do tego co chcesz zrobić z pieniędzmi

ja również byłem szczęśliwym posiadaczem Phanteksa i nigdy w świecie nawet za darmo i z dopłatą nie wziąłbym tych wentyli od korsarza

 

 

Za co mam dziekować ? Za brak podpowiedzi na moje pytanie? Jakbym szukal innych wiatrakow to bym o tym napisal, a jakbym nie chcial zmieniac to bym nie pisał wcale.

 

Przy okazji DZIEKUJE za doradzenie.

Edytowane przez Sand3r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...