Skocz do zawartości

Tania płyta i procek pod CS:Go


Recommended Posts

Tak jak w temacie.

Mam pytanie czy acera G43+E5345 ten zestaw da radę w CS GO z minimum hd5850-nic gorszego nie będę wkładał. Mam ten zestaw za bardzo małe pieniądze 100 z groszami i się zastanawiam. Tylko czy fps będą jakieś przyzwoite? Ten Cpu to chyba q8300 z większą ilością cache.Gram w FHD

Ram mam ddr3 xms3 4gb.

Będzie to komputer używany głównie do internetu i w niedzielę do CS:GO i FIfy 14/15 .

Link to post
Share on other sites

Hmm procek na lga 775 a ram ddr3 to nie pasuje musi być ddr2 to po pierwsze.

Sama karta by była ok bo tego nie wymaga zbytnio i 100 klatek na low powinno być ew. obniżysz rozdziałkę.

Sam fakt czy zasilacz podołałby.

Więc RAM do wymiany, a zasilacz nie mam pojęcia ale pewnie też się prosi o wymianę bo to pewnie komp biurowy czy coś takiego.

 

/albo jakieś bzdury piszę z tym ramem, bo płyta rzeczywiście ma obsługę ddr3

Edytowane przez akiioto
Link to post
Share on other sites

Akurat procki pod LGA771 obsługują ddr3, jednakże muszą być też one obsługiwane przez płytę, grafa uciągnie cs:go spokojnie na średnich w 1680x1050 w około 80-100fps (zerknę jeszcze za dnia ile na mym zestawie wyciąga przy boottleneckingu). Also pociągnie ci spokojnie jeszcze przez jakiś czas bez większych zmian. Co najwyżej mógłbyś w późniejszym czasie zmienić procek na odpowiednik q93xx co jest kosztem coś 80pln najczęściej.

 

Co do drugiej propozycji, jest to jak najbardziej dobry wybór, jednak z samą płytą potrafią być problemy, choć po wgraniu nowego biosa obsługuje już fx-xxxx więc jak najbardziej poleciłbym jeżeli chciałbyś w przyszłości dokupić mocniejsze CPU pokroju 6300.

Edytowane przez Tankersss
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...