Skocz do zawartości

Duze dropy FPS w grze Shadow of Mordor


Recommended Posts

Witam. Wczoraj zainstalowałem sobie gre Shadow of Mordor, widziałem również ze AMD wydało sterowniki pod ta grę, a że jestem posiadaczem CrossFireX to mówie zagram sobie i będe cieszył się płynnością rozgrywki.

   Niestety jednak tak się nie stało. Na początku przy pierwszej misji wszystko bylo w porządku a więc zacząłem zagłebiąć sie w Fabułe. Jednak przy drugiej misji gra zaczela mieć takie dropy FPS ze to masakra jakaś.

  Dzieje się tak przy szybkim obróceniu myszą, spadki wynoszą od 15-20 fps. Kiedy praktycznie cały czas jest 100fps. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc z tym problemem??.

  Podam konfiguracje moje PieCa.

 

CPU - i7 4790K

RAM - 16 gb

GPU - 2x R9 280X CroosfireX

Mobo - MSI Gaming 5

PSU - OCZ Fatality 750W

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Widzę że masz dysk ssd, grę masz na nim czy na innym magazynie? Bo jeżeli masz dysk hdd i na nim grę to może przeinstaluj grę na ssd ale to tylko i wyłacznie jeżeli masz hdd i na nim grę :P

No gre mam zainstalowaną na HDD. Spróbuje na SSD

Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość tekstur i napisz czy pomogło. W jakiej rozdzielczości grasz? Może karcie brakuje vram i dlatego fps spadają.

No spróbuje, zobacze, lecz wątpie żeby to pomogło bo tylko z tą grą mam takie problemy

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

 

 

Dzieje się tak przy szybkim obróceniu myszą

Używasz jakiejś myszki "progejming" z własnymi sterami? Jak tak, to podłącz zwykłego, najprostszego gryzonia i sprawdź jak wygląda sytuacja. Miałem kiedyś bardzo podobne objawy w HoMM VI z jakąś "ultra" mychą i nie mogłem dojść co się dzieje.

Link to post
Share on other sites

Używasz jakiejś myszki "progejming" z własnymi sterami? Jak tak, to podłącz zwykłego, najprostszego gryzonia i sprawdź jak wygląda sytuacja. Miałem kiedyś bardzo podobne objawy w HoMM VI z jakąś "ultra" mychą i nie mogłem dojść co się dzieje.

no posiadam Roccat Kone XTD. Zobacze;]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...