Skocz do zawartości

Recommended Posts

chlodzenie jest w boxie:) dopuki go niesprawdzisz i nie stwierdzisz ze Ci nieodpowiada niebierz nic - widzialem w dzialaniu i niema co narzekac wytrzymuje b.duzo pod warunkiem ze dobrze zasmarujesz

 

co do karty to dumaj dumaj az oszczedzisz na gtx260 dwie stowy wiosny nie uczynia w Twoim portfelu a wydajnosc jest znaczna

Link to post
Share on other sites

Dobrze mówisz, warto do GTX260 dołożyć, bo wzrost wydajności będzie spory :) Płytę główną to Ci polecę swojego Asus'a P5QL-PRO (P43), albo Gigabyte GA-EP43-DS3. RAMy pamiętaj aby brać CL4 :D Procesor możesz ładnie wykręcić na takim sprzęcie, a grzech nie kręcić :)

Link to post
Share on other sites

Nie polecam chłodzenia BOX Intela, zwłaszcza do OC - małe, głośne po OC, ciężko się zakłada i zdejmuje, strasznie szybko zarasta kurzem. Wiem, bo sam miałem z nim parę razy do czynienia.

Link to post
Share on other sites

na plyte glowną nie chcę duzo wydawać. W przyszłości kupię (w grudniu)

o wiele leepszą (cos za 600zł) i procka nowego ...prawdopodobnie q6600.

 

W tej nowej plycie bede mial Albo cf albo SLI

 

chyba racje macie . kupiej gtx 876mb (czy jakos tat) ...tak?

i potem drugą dołoze . bedzie git?: zasilka wytrzyma?

Link to post
Share on other sites

jezeli bedziesz mial plyte sli to gxt260 55nm bedzie bardzo git tyle ze zanim zmienisz proca to poczekaj az stanieja obecne quady45 nm zegar jest b.waznym czynnikiem przy grach

ale wszystko zalezy jak tanio i co uda sie znalezc w czasie kiedy bedziesz kupowal

500w ocz niepociagnie sli gtx

Link to post
Share on other sites

alez oczywiscie ze pograsz niewiem czym sie teraz martwisz? pytales poprostu czy Twoja zasilka pociagnie mocny nowy proc + sli gtx co = NIE

ale przeciez zasilke zawsze mozesz sprzedac i dolozyc do nowej lub budowac crosa w oparciu o 4850

Link to post
Share on other sites

oczywiscie - to niejest najbardziej wymagajaca gra;) grunt to spora pamiec w grafie gtx ma 860 mb to wystarczy ( niepowiem przydlby sie 1gb ale coz nie ma gtx z 1 gb) ewentualnie dumaj nad tym 1.7 gb- kiedys to sie przyda

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...