Skocz do zawartości

Którego GTX'a 970 wybrać ? max 1700zł.


Recommended Posts

Tak jak w temacie którego GTX'a wybrać.. Gigabyte G1, MSI lub asusa <-- karty od Tych producentów są moimi faworytami no ale może zaproponujecie coś lepszego :)
PC :

-i5 4690k
- 16gb ramu 1866MHz CL9 (Corsair vengeance PRO)
SilentiumPC Supremo M1 Gold 550W

-hdd 1TB 
- SSD 120gb

- płyta główna MSI z97 GAMING 5

 

Link to post
Share on other sites

Gigabyte jest najbardziej wydajny. Dość dobrze się kręci, ma nikie temperatury, ale pod obciążeniem robi się głośny.

 

MSI, jest bardzo ciacha i ma przyzwoite temperatury, jest lekko słabasza od Gigabyte. 

 

ASUS, jest również bardzo cichy, i posiada back plate. Dodatkowo ładnie wygląda, i jest bardzo chłodny. Jedynym problemem jest cena 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mam tego

http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-970-amp-extreme-edition-4gb-gddr5-256-bit-dvi-hdmi-3xdp-box-zt-90103-10p-667980/

 

ale jest nowsza wersja

http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-970-amp-extreme-core-edition-4gb-ddr5-256-bit-hdmi-dvi-3xdp-zt-90107-10p-710778/#div4

 

Śmiało mogę polecić to pierwsza moja karta od ZOTACA i powiem że pozytywnie mnie zaskoczyła jakość wykonania stoi na wysokim poziomie ( niektórzy piszą że ZOTAC to badziewie produkuje bo CHIŃSKI PRODUCENT ) nie powiedziałbym że inni lepsze produkuje. Miałem GIGABYTE, EVGA, ostatnio MSI a teraz mam ZOTACa i wydaje mi się że wypada najlepiej z nich ale to moze być złudzenie bo wybrałem najlepszą wersje od ZOTACa nie wiem jak zwykłe wersje tego producenta wyglądają bo 970tek on ma chyba 4 wersje.

Link to post
Share on other sites

MSI jest ultra cicha . 1200rpm to naprawdę niewiele do tego moze na zapodać bios z ver golden z wyzszym napieciem i dodatkowe 150mhz na pamieciach . Asus jednak jej nie dorówna pod  wzgledem niskiego poziomu decybeli ani pod wzgledem oc  .Co do wiekszych chłodzen owszem gigabyte g1 równiez jest sensowny ale trzeba pogmerac . Mysle ze EVGA ftw moze byc czarnym koniem .5 lat gw , duzy radiator , połasyw i boostuje wysoko .Do tego ich pierwsze biosy były napwde fajnie napisane . Wyzsze zegary z mniejszym napieciem w stosunku do konkurencji

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...