Skocz do zawartości

Gwarancja Sapphire


Recommended Posts

Witam. Jutro oddaję moją R9 280x Toxic na gwarancję chciałbym się dowiedzieć czy może już ktoś oddawał kartę do sapphire, jak u nich jest z gwarancją czy nie wymyslają różnych dziwnych przypadków. Powiem szczerze że troszkę się obawiam no ale nic mi innego nie pozostało Karta dostała dziwnych poziomych pasków ledwo widocznych gdy jest większa akcja np w Battlefieldzie tak jakby odświeżanie nie wyrabiało i sie załamuje textura. Chciałbym wiedziec jak się nastawić :) dzieki za zainteresowanie pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a widzisz własnie to przetestowałem i tutaj masz rację te pasy znikły lecz płynność gry została pogorszona... przy wyłaczonym V-sync gra sie płynnie lecz występują te załamania ale przy włączonym v-sync załamań nie ma ale gra uzyskuje max 60 klatek i przy większym otoczeniu przytnie. wiec wina tu leży po stronie nie wyrabiającego monitora w takim razie bo w nim mam 60Hz

 

czyli gwarancja jest tutaj nie potrzebna tylko jedno mnie troszke dziwi ponieważ wcześniej przy odtwarzaniu filmów również sie to działo szczególnie przy sytuacji gdzie było mocne migotanie swiatła (przykład: burza,błyski) jak również przy przewijaniu stron scrollem teraz jestem po postawieniu na nowo systemu i w filmach już tego nie ma jak i w przeglądarce dziwne. Mimo wszystko dzieki za porade :) jeszcze chciałbym tylko się poradzic czy w CatalystControlCenter  jest dobrze poustawiane wszystko

 

 

http://zapodaj.net/17cc84ca074e3.jpg.html

 

dzięki z góry za pomoc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...