Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam jakiegoś 10calego tabletu na windowsie. Cena do 2k, ale im mniej tym lepiej. Przeznaczenie to net (YT, twitch), edycja tekstu (czyli klawiatura by się przydała) i całkiem płynna praca.

Widzę delle 11 pro za 1700,ale to refurb albo outlet i nie wiem czy chce taki. Moją uwagę przyciąga też lenovo yoga 2. Nie wiem co wybrać w sumie bo konfiguracje większości tabletów z widną są bardzo podobne. Gdyby nie to, że dell to outlet/refurb to bym się nie zastanawiał,ale w obecnej sytuacji potrzebuję pomocy w decyzji :)

Link to post
Share on other sites

Kup Lenovo Yoga 2 Tablet 10 LTE - nowy kosztuje okolo 1700 zł - w Sobote byłem w Media Markt i widziałem w takiej cenie - jelsi chcesz nowy, ze sklepu to będzie dobry wybór.

 

Dell Venue 11 Pro z Dell Outlet - jak kupisz z pewnego źródła nie ma problemu, Dell na sprzęt z Outletu daje 36 miesięcy gwarancji, też jest to pewny zakup. Ale tylko z pewnego źródla.

 

Za Venue 11 Pro na Atomie, pewnego,  z Dell Outlet musisz dać w granicach 1700 - 2000 zl w zalezności od wersji. Niżej się NIE DA - oferty tansze mają gwarancję "serwisiwą" nie wiadomych firm a nie DELL'a, pochodzą z "dziwnych" źrodeł. Do ceny dodaj 400 - 700 zl za stację dokującą / klawiaturę SLIM lub MOBILE.

 

Tak więc jak nie Chcesz przekraczać 2000 zl - to kup Lenovo Yoga 2 Tablet 10 LTE - bardzo dobry sprzęt, na dodatek Masz Modem LTE  :) oraz klawiaturę w zestawie.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Macałem tego lenovo i zrobił bardzo dobre wrażenie. Podobał mi się jak byłem z wizytą w media expercie. Te delle są z i3 i 128gb ssd za 1700zł, ale gwarancja sklepowa. Do tego jest zapisany jak nowy, ale od początku mi coś śmierdziało z ceną bo pamiętałem delle jako jedne z droższych sprzętów

Link to post
Share on other sites

Dell Venue 11 Pro z Core i3 z Dell Outlet, z 36 miesięczną gwarancją Dell - to wydatek około 2300 - 2500 zł w zalezności czy z modemem czy bez.

 

To jest cena normalna - nowy taki sprzęt to wydatek 800$ czyli w polsce około 3500 - 4000 zł - nie ma takich obniżek  :) nawet w Dell Outlet :)

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przecież Lenovo Yoga 2 posiada Modem LTE :) - Masz wiec szybszy standard niż 3G :) - a kazdy Modem LTE obsługuje "wolniejsze" standardy.

 

 

Tu Masz przykład : Lenovo Yoga 2 - 10 cali z modemem LTE za 1700 zł : http://www.mediamarkt.pl/tablet-lenovo-yoga-2-10-lte-1051l-59-429213,id-1010383

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do tabletow, to tylko iPady. Inne nie wchodza w gre, moze i teraz sa szybkie, ale po aktualizacjach juz nie beda :)

Te ostatnie słowa tyczą się wyłącznie androida, bo windows sobie świetnie radzi tak przed jak i po aktualizacjach. Poza tym, przepłacanie za sprzęt Apple, który wymaga nawet specjalnego kabelka do kompa (nie mówiąc o aplikacjach). Windows mimo wszystko pozostawia go w tyle.

 

 

To jak dla kobiety, to może Samsunga Galaxy co? Nie wiem skąd, ale Panie mają słabość do Samsungów, zwłaszca białych:)

Samsung to przereklamowany sprzęt z zasyfionym androidem (o przepraszam jest jeden tablet samsunga z windowsem, ale on jest stanowczo poniżej ceny maksymalnej). Jeśli to nie ma być sprzęt do lansowania, to nie warto nawet patrzyć w stronę samsunga. Lepiej, jak radzi Ravir, brać Yogę

Link to post
Share on other sites

Te ostatnie słowa tyczą się wyłącznie androida, bo windows sobie świetnie radzi tak przed jak i po aktualizacjach. Poza tym, przepłacanie za sprzęt Apple, który wymaga nawet specjalnego kabelka do kompa (nie mówiąc o aplikacjach). Windows mimo wszystko pozostawia go w tyle.

Jak dla mnie to IOS zostawia innych w tyle , pozatym na windowsa nie pobierzesz np Snapchata, instagrama, i wielu wielu innych niezbednych aplikacji.

Link to post
Share on other sites

na windowsa nie pobierzesz np Snapchata, instagrama, i wielu wielu innych niezbednych aplikacji.

Po pierwsze zacząłbym od poddania w wątpliwość jakiejkolwiek użyteczności tych aplikacji.

Po drugie, można normalnie zainstalować ich pełne wersje dla windowsa (o ile istnieją), albo emulator + apka z androida czy iosa. W zamian za to mamy coś na czym da się nie tylko pograć (nawet w tytuły z PC), ale też popracować, jeśli zajdzie potrzeba. Chwilowo naprawdę nie ma dobrego powodu by brać androida czy Iosa.

Link to post
Share on other sites

Na tablecie z Windows nie potrzebujemy aplikacji do FB i podobnych - bo PO CO? Na stacjonarnym komputerze TEŻ istalujesz apkę do FB, Instagrama ? Mocno watpię. :) Mamy normalne przeglądarki - które iPada zjadają na śniadanie. 

 

Po drugie - mamy normalny port USB - więc podlączymy normalny pendrive - na iPdaziku nawet tak banalna czynnośc jak podłaczenie zwykłego Pendriwe i zgranie pliku jest nie możliwa :) Musisz kombinować.

 

Dzialają wszystkie programy - dziąl emulatro androida :) - po zadokowaniu mamy ultrabook, który nadaje się do pracy.

Link to post
Share on other sites

Na tablecie z Windows nie potrzebujemy aplikacji do FB i podobnych - bo PO CO? Na stacjonarnym komputerze TEŻ istalujesz apkę do FB, Instagrama ? Mocno watpię. :) Mamy normalne przeglądarki - które iPada zjadają na śniadanie. 

 

Po drugie - mamy normalny port USB - więc podlączymy normalny pendrive - na iPdaziku nawet tak banalna czynnośc jak podłaczenie zwykłego Pendriwe i zgranie pliku jest nie możliwa :) Musisz kombinować.

 

Dzialają wszystkie programy - dziąl emulatro androida :) - po zadokowaniu mamy ultrabook, który nadaje się do pracy.

Ravir, akurat na Windows 8.1 jest bardzo przyjemna aplikacja do Facebooka, z której wolę korzystać zamiast przeglądarki na moim tablecie  ;)

Link to post
Share on other sites

O ile uwielbiam swojego iphone'a za bardzo szybki i stabilny system tak tablet ma być z windowsem. O wiele lepszy system dla mnie (bo przecież o obłudze flash w apple nie słyszeli) i dla narzeczonej bo będzie mogła swobodnie w wordzie się poruszać.

 

Niestety zakup się opóźni, ale system się nie zmieni :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...