Skocz do zawartości

Siemens Gigaset 504 AG


Recommended Posts

Witam!

 

Otóż mój problem polega na tym, że gdy wyłączę, bądź router straci zasilanie to po ponownym rozruchu dioda od Wifi nie świeci, co jest równoznaczne z tym, że router nie obsługuje wifi. Wtedy muszę na nowo go instalować żeby naprawić ten problem. Szukałem jakiś aktualizacji do oprogramowania, ale bez skutku. Cóż to może być? Jaka przyczyna?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Też niedawno stałem przed wyborem routera od orange i niestety nie mieli Netgeara...skończyło się i tak na wymianie po kilku dniach nieudolnych prób uruchomienia Siemensa. DGN1000 to zupełnie inna klasa-wystarczy skonfigurować podstawowe parametry dla naszego łącza i wszystko działa bez zająknięcia. Na przyszłość mam nauczkę, żeby najpierw przejrzeć forum przed dokonaniem wyboru sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Na Infolinię dzwoń. Będąc w salonie i tak sam nic nie załatwisz z nimi. Musisz mieć numer zgłoszenia technicznego w którym zawarta jest informacja, że mają Ci wymienić Router. Na takiej podstawie dopiero mozesz dokonać wymiany. Po zgłoszeniu na infolinię musisz odczekać 3-4 godziny, aż wpiszą tą informacje do swojego wewnętrznego systemu, po tym czasie idziesz do salonu, mówisz, zę stwierdzono usterkę Routera i masz numer techniczny. Jak im pokażesz i oni zobaczą, zę info jest w systemie muszą Ci wymienić Router. Takiej wymiany możesz dokonywać tylko w Salonach Sprzedaży, a nie w punktach partnerskich.

Link to post
Share on other sites

Pięknie napisane, nic dodać nic ująć. Podczas rozmowy z Orange musisz zaznaczyć, że router nie działa, brak jest sygnału sieci bezprzewodowej i zgodnie z umową chcesz mieć sprawny sprzęt. Nie powinni robić problemów. Jeszcze raz podkreślę: jeśli macie wybór to bierzcie Netgeara, sprzęt godny polecenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam jeszcze jedną prośbę o podpowiedz jaki ruter WiFi polecacie od NEOSTRADA-TP

 

pozdrawiam :/

A co jest nie tak z tym Netgearem DGN1000? Przecież nie ma sensu zmieniać dobrego routera na liveboxa. Jeśli już to można kupić coś z pełną N-ką i portem USB, np. DGN2200.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...