Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą


Recommended Posts

Sry, ale jestem porąbany, i jako jeden z niewielu nie ślinię sie na widok Shakiry xd Za to dawniej śliniłem się na widok Britney, teraz już tylko jestem jej fanem, bez ślinienia ;0

 

Nie jestem wierzący, ale to jest jednak kiepskie. Wgl nuta mi nie podeszła, aż mnie uszy bolą. 1/10 sorry :P

 

Szkoda, że teledysk do tego numeru nie został ukończony :<

Link to post
Share on other sites

Ja kocham Chytrusa za absurdalne teksty i całkiem dobre solówki (powaga!) ale jakby nie patrzeć w gatunku Oi! to nawet nie ma co podchodzić :)

 

Edit: pardon, zapomniałem ocenić - za bezczelne dopominanie się 2/10! :<

 

 

*droools*

 

ale britneyka też była fajna, nie będę kłamać.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dziewczyna ma głos nie z tej ziemi.

du*a tam, predyspozycje ma co najwyżej bo śpiewać to jeszcze nie potrafi.

Skala nie za szeroka, głos bez wyrazu, ale kimże jestem żeby krytykować...

 

Ta powyżej to samo, żadnej rewelacji... moja była pod prysznicem lepiej śpiewała. 1/10

Chcesz nietuzinkowy wokal? Proszę bardzo.

 

http://www.youtube.com/watch?v=E5fhax_wOs4

Link to post
Share on other sites

Jakie masz podstawy do takich ocen, jeżeli można spytać? Konstruktywna krytyka nie gryzie.

 

Osobiście nie lubię tego typu wokali, co zamieściłeś powyżej. Cały czas mam wrażenie, jakby coś mu ściskało krtań. Chociaż przyznam, że ma gość niesamowite wyczucie rytmu. Jednak nie mój klimat.

5/10

 

 

Przewińcie sobie tak to 2:30. Jest to wg mnie najlepszy, albo przynajmniej jeden z najlepszych wokali, jakie ten świat widział. Skale ma naprawdę niesamowitą, i to, jak płynnie się po niej porusza. Za każdym razem, jak tego słucham, przechodzą mnie ciarki.

 

 

Edit: @up Sry, odpisywałem sid vicious w czasie, gdy zamieściłeś posta. Całkiem przyjemne nagranie :) Naprawdę fajne, takie lekko housowe. 6,5/10.

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Spokojnie :) muszę wstawić pewne nagranie, ale nie liczymy go do zabawy. Widzieliście/Słyszeliście co zrobili z Queen na ceremonii zamknięcia? gó**o gó**o gó**o

Nowe oblicze tragedii :D

 

Co do Cas'a, też nie mój typ muzyki ale facet śpiewa magicznie.

Ta ostatnia babka już świetna, żywa, czuć że to ona śpiewa, panuje nad głosem. Nie mówiąc już o pięknej barwie.

9/10 bo nie jest Eltonem Johnem.

 

Poprzedniczki... są mierne, zaledwie zadowalające i uwierz że takich jest na pęczki tylko nie każda występuje w tvnie.

Nie mają do zaoferowania nic ciekawego poza czystym głosem.

Sam trochę podśpiewuję, mam styczność z ludźmi którzy to robią i po prostu ten tvnowski bałach mnie nie porywa.

 

 

Jedna z niewielu, faktycznie utalentowanych, gwiazd programu muzycznego.

Link to post
Share on other sites

Tak, tylko te dziewczyny, zwykle, zanim zaczęły "śpiewać" w programach TVN, tworzyły też wcześniej muzykę. Tak szczerze powiedziawszy po takich programach dobrzy wokaliści przestają śpiewać. Taka Ada, która miała zespół, zawsze miała ciągoty do muzyki. Śpiewała dawno, zanim jeszcze TVN wiedział, że będzie miał X-Factor w swojej ramówce. Tam jest wiele niesamowitych talentów, ale jak dla Ciebie to jest nic no to ja też tu nic nie poradzę. Nie wiem, może masz jakieś inne priorytety w tym, czego oczekujesz od "utalentowanej" osoby, ale wg mnie nie wypada niektórym mówić, że nie umieją śpiewać czy nie mają głosu.

Link to post
Share on other sites

To trochę tak jak chwalić upośledzone dziecko że wygrało konkurs plastyczny.

Plus za starania, za chęci, za serce i poświęcony czas... ale nie oszukujmy się, wielkim artystą nie zostanie.

 

Porównanie brutalne ale wyłapujesz sens, prawda?

Podobnie jest z tymi dziewczynami, śpiewają, starają się, interesują się tym i idzie im nieźle - ale drugiej Marii Carey z nich nie będzie.

Ja jestem człowiekiem szalenie wymagającym i nie zadowala mnie ponadprzeciętny (w pozytywnym znaczeniu) głosik których jest multum.

 

Ale jak powiesz że Bednarek ma wybitny talent... to stracę chęć do dyskusji.

Link to post
Share on other sites

Marii

Maraiah, jak już coś.

Fajnie byłoby gdybyś miał solidne podstawy do takiej krytyki, jednak to sie zamyka wyłącznie na Twojej subiektywnej opinii. Dla Ciebie jest to przeciętny "głosik", a mnie du*y nie urwało to, co Ty mi zapodałeś... Chyba rozumiesz.

Zależy w tym momencie co się lubi. Obie mają niesamowicie dobrze wyćwiczone głosy, które także są świetne. Zresztą, jak mówiłem, głos Ady niegdyś w sieci porównywano do głosu Alanis M., e tej znowuż głosem dawniej rozchwytywali się krytycy muzyczni na łamach Rolling Stone chociażby nawet.

 

Jesteś człowiekiem szalenie wymagającym, jak i szalenie dystyngowanym, niestety aż do przesady. Tak, Bednarek ma talent. Co więcej Ci powiem - Justin Bieber też ma (albo bardziej miał, bo mutacja mu nie służy) talent. Tylko Ty to pojęcie postrzegasz chyba jakoś inaczej.

Link to post
Share on other sites

Maraiah, jak już coś.

Odmienić nie wolno?

 

Utalentowanych równie mocno jak Bednarek jest tysiąc innych więc nie rozumiem czemu zachwycamy się akurat tym jednym.

Zachwycajmy się całym tysiącem jednakich Bednarków, aż wreszcie dojdziemy do wniosku że jedynie czołówka najlepszych powinna być postrzegana jako utalentowana... bo talent to ponadprzeciętne zdolności w danej dziedzinie, nie zaledwie lepsze niż pół miliona innych a podobnie jak tysiące równych sobie. (liczby z du*y; przykład)

 

Zaniżanie standardów to jest... wezmą pierwszą laskę z brzegu która ma czysty głos i już robią z niej objawienie.

Niestety, drugiego takiego jak Cas czy Kurt można szukać z wątpliwą szansą powodzenia - lasek z ładnym głosem jest na pęczki i ot cała różnica. I nie chodzi tutaj o preferencje muzyczne, tylko o obiektywne porównanie czy można znaleźć drugiego takiego czy nie.

Link to post
Share on other sites

Wezmę pierwszego lepszego gościa z "chrypą" i też będzie objawienie. Na tym to polega.

 

No i nie wiem jak Ty i Twoje otoczenie, może wywodzisz sie z jakiejś miejscowości, gdzie wszyscy przymusowo muszą uczestniczyć w chórze lokalnym, ale ja osobiście nie potrafię zaśpiewać tak jak Bednarek. Na kilkase znajomych, których mam (+/-, dane z fb %-) ), może z 3 dziewczyny i 2 chłopaków potrafi śpiewać. A i tak nie porównałbym ich jeszcze do Bednarka czy Ady. Chociaż akurat w przypadku Bednarka nie uważam go za objawienie, w sumei sam przytoczyłeś jego przykład.

 

Ale myślę, że taka pani Chylińska, która sama ma niezwykle ciekawą barwę głosu, siedząca w biznesie od lat, jak i Wojewódzki, który w tym biznesie był jak Chylińska w pieluchy srała, wiedzą jednak lepiej niż Ty kto ma talent. Tym bardziej, że także są dość wybredni.

 

Zresztą - ja kończę. Napisze tylko jeszcze - dla takiej krytyki powinno się mieć solidną podstawę, Ty opierasz się wyłącznie na subiektywnych odczuciach.

Link to post
Share on other sites

Powiedziałem Ci że sam siedzę w muzyce i przewija się tam ogrom wokalistów i wokalistek, Bednarków znajdę nawet dwóch.

A on akurat był objawieniem bo nikt przed nim nie śpiewał reggae w takim programie (afaik).

 

Nie wiem czy oczekujesz ode mnie żebym sam nagrał demo i potem się wypowiadał, ale cóż nie musisz się ze mną zgadzać - tak samo jak tłumy wiernych przed telewizorami uznających ledwie ponadprzeciętność za wybitny talent.

 

I na tym zakończmy, bo przejdziemy zaraz na przeciąganie liny zamiast kulturalnej dyskusji.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...