Skocz do zawartości

The Next-Gen Crusher - komputer za ok.1700zł


Recommended Posts

Cześć!

Chciałbym rzucić Wam wyzwanie. Otóż mój kolega ma w okolicach 1700 zł na nowy komputer. Kiedyś czytałem na redditcie o zestawie pod nazwą The Next-Gen Crusher. Czy w polskich warunkach jesteśmy w stanie odtworzyć go za tą kwotę? Po przeliczeniu na złotówki jego cena to trochę ponad 1600zł. Zobaczcie sami:

 

http://pcpartpicker.com/p/8BdzRB

 

Damy radę stworzyć podobny zestaw? Taki, żeby przez najbliższe kilka lat, gdy chodziły mu przynajmniej na minimalnych? I tak, to jest możliwe. W 2010 kupiłem zestaw, który odpalał wszystko przez kolejne 4 lata, a na mniej więcej tyle celujemy z tym sprzętem.

 

SDD mu nie jest potrzebny, nie będzie żadnego overclockingu. Napęd DVD wymagany.

Dziękuję za pomoc.

 


Damy radę?


On chce to kupić dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiem o co pytasz :)

Skoro masz wybrany zestaw to wbij go np w morele.NET i zobaczysz ile wyjdzie ;)

 

Co do zestawu - jeśli to ma być pod gry na kilka lat to lepiej iść w intela - ale budżet mocno skromny

 

A na przykład to, że FX4300 muszę kupić, bo 4200 trudno dostać.

Albo, że x860 jest wydajniejszy i tańszy od FX4300 ale nie ma przyszłości bo działa na FM2+.

Jak ocenicie ten zestaw?

Link to post
Share on other sites

Nic w tej cennie z nowek lepszego sie chyba nieznajdziec, ja doradzil bym koledze dozbierac do 2tysiecy i postawic cos na nowej i3 a jak nie to na fx6300.

Z tym skopaniem konsoli to tak niewyglada nawet jesli na papierku jest troche mocniej , odpal na tym kompie assassina unity beda slajdy ( wiem bo unity cielo na gtx660 z mocnym prockiem) a na teoretycznie slabym xbox one gra dzalala wmiare.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nic w tej cennie z nowek lepszego sie chyba nieznajdziec, ja doradzil bym koledze dozbierac do 2tysiecy i postawic cos na nowej i3 a jak nie to na fx6300.

Z tym skopaniem konsoli to tak niewyglada nawet jesli na papierku jest troche mocniej , odpal na tym kompie assassina unity beda slajdy ( wiem bo unity cielo na gtx660 z mocnym prockiem) a na teoretycznie slabym xbox one gra dzalala wmiare.

 

Właśnie tak spędziłem kilka godzinek na przeglądaniu różnych stron i namówiłem go, żeby dołożył do FX-6300. Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...