Skocz do zawartości

Modernizacja komputera czy całkiem nowy?


Recommended Posts

Witam, zakładałem już kilka tematu w tym temacie, ale mam jeszcze jedno pytanie.

Mój obecny komputer to http://scr.hu/0ssl/r95rg+ zasilacz  Tacens Radix v 650w.

Pewnie zauważyliście temperaturę procka, która jest bardzo wysoka. 

Głównym problemem obecnego kompa to głośność i temperatury. Co byście zmienili w tym kompie? Budżet na modernizacje ze 2,6k a jakby nowy to z 3,5k. 

Myślałem o karcie gtx 970 + i5 4460 + nowa buda (pewnie zalman z3+ lub r1) + jakby starczyło ze sprzedaży podzespołów które wymienię na nowsze to dysk ssd.

Jak myślicie?

 
 
 
Link to post
Share on other sites

Zasilacz moze zostac, reszte lepiej pchnac... co najwyzej dokupic jeszcze jedna kostke ram-u identyczna bo domniemam ze masz 3x2 gb... 1333 to zly ram nie jest, wiec jesli liczysz zlotowki bedzie taniej ;) co do gtx 970 to na pewno potrzebujesz karty za 1500? Buda+970+4460+plyta to 2700+-... za hajs z odsprzedazy procka i plyty mozesz pomyslec o dysku ssd ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wedlug mnie pytanie o monitor jest takie bezcelowe

 

Dla Ciebie może i jest bezcelowe. Posiedź tutaj trochę więcej to zobaczysz ilu ludzi składa komputery za 5000 - 7000 zł pod monitory 1280 x 1024 nie będąc świadom tego co robią.  Lepiej się dopytać niż walić później głupoty. Takie rzeczy to na innych forach z wyścigiem "na mój zestaw": Później się dziwić, że taki dawidn20 krytykuje pomoc z forum bo ludzie głupoty polecają. W tym przypadku jest akurat sporo prawdy. Skoro mi się tak wydaje albo ja bym tak miał, to i zapewne autor tak ma ? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...