Skocz do zawartości

jaki procesor do tego zestawu?


Recommended Posts

Witam! Chciałbym zaczerpnąć porady, jako że ostatnio trafnie mi doradzono zakup odpowiedniego zasilacza. Tym razem zwracam się do Was z prośbą o wskazanie procesora. Posiadam, wydaje mi się, niezły sprzęt, jednak procesor jest według mnie za słaby. Oryginalny Windows 7 instalował mi się chyba ze sto lat, a po zainstalowaniu jest po prostu zamulony i na prostej gierce typu MOBA mam 12 FPS.

 

Mój komputer:

- procesor Intel Celeron D 351, 3200 MHz 

- grafika NVIDIA GeForce GTX 260  (896 MB)

- płyta główna Gigabyte GA-8i945GZME-RH

- 3 GB RAM'u, ale będzie więcej.

 

Jakieś propozycje? Prosiłbym o możliwie najlepsze opcje, ewentualnie takie do przyjęcia. Mogą być nówki lub używane. Nie wiem w jakim przedziale cenowym szukam, bo nie wiem jak w tej chwili wygląda rynek, dlatego proszę o względnie niskie ceny lub takie w granicach rozsądku.

Link to post
Share on other sites

Nowego procesora pod tą płytę nie kupisz. Nie masz się co dziwić też niską ilością fps - procesor ma tylko jeden rdzeń co dla dzisiejszych gier (nawet najprostszych) jest po prostu niewystarczające. Podaj budżet i jakie mniej więcej gry Cię interesują, coś się wymyśli :)

Link to post
Share on other sites

Nowego procesora pod tą płytę nie kupisz. Nie masz się co dziwić też niską ilością fps - procesor ma tylko jeden rdzeń co dla dzisiejszych gier (nawet najprostszych) jest po prostu niewystarczające. Podaj budżet i jakie mniej więcej gry Cię interesują, coś się wymyśli :)

 

Można zamontować nowszy procesor max. Core™ 2 Duo E6700,  zapewne po aktualizacji biosu, ale to musisz sprawdzić !

Ogólnie musisz określić budżet i oczekiwania , zmiana względem tego e6700 na pewno będzie odczuwalna, bo z jednego rdzenia przesiadasz się na 2.

 

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=2304

Edytowane przez RaaKoo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...