Skocz do zawartości

Szukam taniego ubezpieczenia OC


Recommended Posts

Cześć. Niestety ale miałem lekką stłuczkę z mojej winy pól roku temu. Teraz jak przypadł moment przedłużenia sobie OC to okazało sie,że kochane LInk4 naliczyło mi przez to taką wysoką kwotę,ze trzeba będzie pewnie poszukać czegoś innego.

Gdzie jeszcze mają oc w korzystnych cenach? 

Link to post
Share on other sites

Jedno Ci mogę doradzić. Nie bierz sobie najtańszego ubezpieczenia w firmie krzak. Od 1 kwietnia wchodza nowe regulacje. Ogólnie dobrze jakbyś się tochę pospieszył bo cena ubezpieczenia ma skoczyć w górę. Będzie bardziej cywilizowanie bo teraz kasę za ewentualną stłuczkę będziesz egzekwował nie od ubezpieczyciela sprawcy ale od swojego. A potem dany ubezpieczyciel będzie sam brał kasę od drugiego.

 

Jeśli oboje są ubezpieczeni w takich firmach krzak to sajonara. Masz problem ;)

 

Najlepiej byłoby skorzystać z pomocy doradcy. Mają wynegocjowane lepsze stawki. 

Link to post
Share on other sites

O tym jeszcze nie słyszałem. Mocno podrożeje ubezpieczenie?  Czy to nie jest tak,że bierze się po prostu najtańsze ubezpieczenie? 

Jeszcze nie rozmawiałem z dordcą. No niby są budki w mieście ale nie mam czasu aby po wszystkich chodzić  ( a podejrzewam,że w każdej mają różne ceny) tak wieć zakładam temat przez internet :P Byłoby tak dla mnie najwygodniej. 

Link to post
Share on other sites

W Proamie i Link4 tracisz 20% przy stłuczce. Jak miałeś teraz, to spróbuj w zwykłym Allianzie wziąć (tam kalkulator inaczej taryfikuje ludzi po stłuczce), choć drogo może być tak czy inaczej. Rozejrzyj się za HDI (właścicielem jest Warta). Jak masz jakieś pytania, to pisz :)

Link to post
Share on other sites

Nie Ac, nie będę brał bo nie ma sensu skoro samochód jest dość stary. Raczej zdecyduję się jedynie na OC. Pogadałem sobie, faktycznie doradca ma lepszą ofertę niż jak się szuka samemu po kalkulatorach.

Na szczęście udało się to załatwić jeszcze wczoraj to bylo jednak trochę taniej.

 

Czy warto jest Waszym zdaniem dokupić sobie jeszcze NNW?

Link to post
Share on other sites

Warto z uwagi na:

niskie koszta ubezpieczenia ( jest to naprawdę tanie)

chroni nie tylko Ciebie ale i pasażerów

działa na terenie innych państw

no i dostaniesz odszkodowanie bez znaczenia na to czy brałeś pieniądze również z polisy

 

Sama nigdy bym na tym nie oszczędzała. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...