Skocz do zawartości

karta do 1000zl


Recommended Posts

witam wlasnie kupuje nowy komputer i mam duzy problem a mianowicie nie wiem jaka karte czy ati czi nV.

 

moj zestaw to

 

i5 760

dfi lan party

patriot 1600 cl7

dysk naped obudowa NZXT M59 Pure Black

 

tylko nie wiem jaka grafike jestem zapalonym graczem od 5 lat CS 1.6 teraz callof duty mw2

 

gram na takim sprzecie ale nie smiac sie;p

 

P4 3.0 ht

asus p4p800-x

3gb ram ddr dimm;p

karta agp x1950pro

dysk itp :P

 

ale do rzeczy prosze o pomoc w znalezieniu karty graficznej :P

Link to post
Share on other sites

Zależy od mocy zasilacza.. Do CoD i nowych FPS starczy 460 GTX, jeśli grasz w FullHD warto wziąć wersję 1024MB http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=75778. Dlaczego Gigabyte? Są ciche i podatne na OC(może nie tak jak MSI, ale Gigabyte mam i polecam :P ) Jeśli chcesz koniecznie wydać koło 1000zł to może SLI z dwóch 768MB(~1100zł)

Żeby używać tych karty 1024/768MB powinieneś mieć zasilacz 500W, do dwóch co najmniej 600W :P

Link to post
Share on other sites

jak na teraz SLI GTX460 nie mam sensu. Jeden ci wystarczy za jakieś pół roku dopiero drugiego GTX-a dokupic

a jeżeli możesz przekroczyć sumę o 170zł to polecam HIS 5870

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=63275

No chyba że zależy ci na CUDA i PhysX to weź GTX 460

 

Pozdrawiam

 

Edit: sry nie zauważyłem że teraz jest niedostępna w ram.net jak jej nie znajdziesz za 1180 zł to weź 460 to też jest wyśmienita karta

Link to post
Share on other sites

Nie bierz HD5850. Różnicy w wydajności między HD5850 za prawię 1000zł, a GTX460 za ok. 550zł nie zauważysz, ponieważ GTX460 spokojnie poradzi sobie z w/w grami. Zaoszczędzoną kasę przeznacz na co chcesz :)

Jak nie zauważy jak zauważy :P przecież 460tka jest wydajniejsza od 5850 ;] moim zdaniem karta nie wypał :P więc uważam ze powinieneś wziąsc 460tke od gigabyta albo MSI, proste :P

Link to post
Share on other sites

Wg niektórych na tym forum referencyjnie taktowany GTS 450 zjada R5770, więc nie słuchaj się tego gadania.

 

5850-tka jest ok. 11% wydajniejsza od GTX 460-1G, potw: http://pclab.pl/art42441-9.html

 

Zaraz ci powiedzą że 460 jak się podkręci to pokona 5850. Ale 5850 też "się umie" podkręcić solidnie i wówczas ma wydajność 5870...

Link to post
Share on other sites

czyli 5850 jest gorsza od gtx? czyli wybrac mam gtx460 tak? a gtx470? co o nim powiecie?

HD5850 jest nieco szybsza ale chyba nie opłaca się do niej dopłacać. Bierz GTXa460 1GB, ewentualnie możesz zrobić SLI z GTXów z 768mb pamięci. GTX470 z referencyjnym chłodzeniem według mnie nie ma sobie co głowy zawracać.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...