Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Nadszedł czas zmiany telefonu. Wczesniej korzystałem z Xperii P. Bede miał duże znizki i telefony te są smiesznie tanie http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/bigsmile.gif A wiec mam wybór pomiędzy
-Samsung S4 mini LTE
-HTC Desire 610 LTE
-LG G2 mini LTE
-Sony Xperia M2 Aqua
-Samsung Galaxy Grand Prime
-może G3s
Telefon musi być na androidzie w miare jak najnowszym, mieć dobry, ostry wyswietlacz (bez pikseli), robic dobre zdjęcia, żeby bateria starczała na minimum cały dzień, ciekawy procesor i grafikę. Wszystkie miałem w rekach i w m2 zraził mnie ekran - cięzko sie sunie palcem.
Który polecacie?

Link to post
Share on other sites

A ja napiszę coś dobrego o LG G2 mini - co prawda procesor i pamięć nie powalają na kolana ale naprwadę się to maleństwo sprawdza. Używam dość często do internetu, zdjęć, czasami gra dla dzieciaka i telefon spokojnie dwa dni trzyma bez problemu.

Zdjęcia robi całkiem całiem (poprzednio miałem Xperie Sola) dziala szybko, nie przycina, jak trzeba to i 16MB PDF-a bez większych problemów otworzył.

Link to post
Share on other sites

Byłem w salonie i G2 mini juz nie mają.. Może mi sciągną z innego sklepu ale nie gwarantują. G3s też nie ma w abonamecie ktory biorę (a innego nie wezme bo ten mam -50%) :D Siedzialem dziś z M2 Aqua, 610 i LG spirit 4g. HTC odpadł na początku (ciemny ekran, duza obudowa). Porównywałem M2 ze Spiritem i powiem że spirit robił o wiele lepsze zdjęcia, lepszy wyswietlacz i Android 5. I teraz mi się juz kompletnie namieszało... Za LG zaplacilbym 50zł, m2 150. Czy zrobić tak żeby wziać najdroższy wg allegro i sprzedac i kupić nowy?

Link to post
Share on other sites

Własnie patrzę dane i jest tak jak mówisz. Ciekawe ile wytrzyma na takiej baterii :D
Własnie siedze na allegro i patrzę telefony w granicach 700-750zł (gdybym wziął na umowę i sprzedał u kupił lepszy) to miałbym mozliwość
-Lenovo A8 Golden Warrior (?)
-Motorola Moto G 2gen XT1068

-Xperia Z (troszke stary)
-S3 LTE (jak wyżej)

-G3s
Musi być nowy.
I tu pytanie, czy warto kombinować? Czy po prostu wziąć np tego spirita i mieć spokoj?
Jeśli na sprzedaż to który najszybciej pójdzie?

Link to post
Share on other sites

Jeśli juz to weź Lumię 735 - możesz ją sprzedać szybko za 500 - 550 zł. Różnicę dolożysz i kupisz coś innego.

Zresztą L735 to batdzo fajny telefon :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Różnice, między G3 s, a Spirit są nieduże i rozbijają się głównie o aparat i większą baterię w modelu G3 s. Jeżeli nie chcesz kombinować, to dużo nie stracisz, jeżeli jednak nie stanowi to dużego problemu, to możesz go "wymienić", na wspomnianego G3 s. Możesz jeszcze rozważyć Moto, jednak należy pamiętać, że na baterii trzyma krócej, nawet od Spirit-a.

 

S3 LTE, jest już stary i, co najgorsze, nie może raczej liczyć, na Lollipop-a.

Link to post
Share on other sites

@Everest i @Ravir - tylko Android, bez nokii :) Wiem że nie są to jakies super wypasione telefony, ale szkoda mi 1000 wydać na telefon jak mogę 50 zł ;)
@blaven, własnie tak porównuje z G2mini i G3s. Spirit ma lepszy ekran od g2m, ale slabszą baterię. G3s tak jak mowisz jest i bedzie lepszy od Spirita :D Ale szkoda że nie ma go w tej ofercie.. Powiedzieli mi ze MOŻE bedą nowe telefony, ale jakie to nie wiedzą..

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o możliwość SPRZEDANIA - jak nie Masz mozliwości wzięcia G3s - bo operator go nie ma - to Możesz wziąść Lumię 735 - sprzedać ją i kupić G3s :) - za 550 zl nówke L735 spokojnie sprzedasz. Dolozysz i Masz G3s. Z tych co wymieniłeś to Lumia 735 gwarantuje chyba najszybszą sprzedaż i najlepszą cenę. 

 

Opcją też jest zakup G3s na raty a od Operratora wynegocjowanie niższego abonamentu.

Link to post
Share on other sites

Ciężko powiedzieć, co masz zrobić. Możesz, albo czekać na nowe urządzenia w ofercie, albo wykalkulować, który model najbardziej opłaca się sprzedać. Pytanie, jak długo musiałbyś czekać i czy masz tyle czasu/cierpliwości?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...