Skocz do zawartości

GTX 660 czy R9270


Recommended Posts

Ktora karta - R9270 czy GTX660 - jest lepsza oraz mniej zawodna. Wszyscy polecaja wyzej wymienionego radeona ale widzialem wiele skarg na AMD pdnoscie sterownikow itp.

 

Zestaw :

procek i34160

plyta H81P33

ram goodram 4gb

zasilacz 450w

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx660-2gb-ddr5-px-192bit-2dvi-hdmi-dp-gtx660-dc2o-2gd5-518681/

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-270-oc-2gb-ddr5-256bit-pci-e-2dvi-hdmi-dp-box-r9270-dc2oc-2gd5-599490/

 

Oczywiscie karta do uzycia w grach, głownie War Thunder. 

 

Dziekuje za wszystkie opinie i uwagi :)

Link to post
Share on other sites

Tez bylem za R9270 poki nie uslyszalem ze wiele osob ma  problemu  ze sterownikami , aktualiacja itp. Co powiecie na ten temat ?

Osobiscie wydaje  mi sie ze pod war thunder GeForce to lepszy wybor a 660 jest pewniejsza. Nie chce miec pozniej problemow z radeonem gdyz wydaje mi sie ze to jest turbokarta w cukrze.

 

Zasilacz jeszcze dokladnie  nie wybralem ( komputer nie kupiony lecz teoretycznie zlozony) . 450W wystarczy  ? Jaki polecacie ?

Edytowane przez FlexOriginal
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam miałem 660Ti jest wydajniejsza jak 270 którą obecnie mam w drugim zestawie może wersja z X zbliży się do 660Ti tak jak kolega wyżej pisał

 

660 < 270(x) < 660Ti

 

270X = 7870 a rywalem dla 660Ti był swego czasu 7950 czyli R9 280

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

Bierz r9 270, jest troszkę wydajniejsza od gtx 660, a po podkręceniu ma wydajność r9 270x

 

sam myślałem nad gtx 660 a r9 270, lecz ostatecznie kupiłem okazyjnie r9 270x do której nie mogę się doczepić

 

co masz na myśli pisząc że wiele osób ma problemy z sterownikami ?

Edytowane przez mesiuskate
Link to post
Share on other sites
Tez bylem za R9270 poki nie uslyszalem ze wiele osob ma problemu ze sterownikami

Jakies fajtłapy co ciagle grzebia i sie nie znają i maja dojechany sprzet lub ludzie co zakładaja tematy typu mam 300fps a kolega co ma gorszy sprzet 500 w country strike .Nie ma zadnych problemów ze sterami czy kartami a r9 270 to karta szybsza od gtx 660 i ma duzy oc na ok 1150 mhz

Edytowane przez dam111111
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jedynie są problemy R9 270 - przejściówka DVI-VGA. Pojawiają się białe pasy i inne zakłócenia. Oczywiście nie we wszystkich egzemplarzach.

..mi się kiedyś spalił gt7800 to nie kupuj gf....oczywiście nie wszystkie gf się palą.....

 

Wracając do tematu i faktów

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/R9_270X_Gaming/24.html

 

amd 270 jest wydajniejszą kartą niż 660, nie ma się nad czym zastanawiać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wow - wszyscy tutaj się rozpisują jakby to r9 270 był przynajmniej segment wyżej.

Pamiętajcie że jest to 7870.

Powtarzam, że w zależności od gry wydajność będzie zbliżona.

Jeśli obie będą za powiedzmy 600zł to bierz r9 270. Jednak jeśli gtx 660 będzie 100zł tańszy, to nie dopłacaj do radeona.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...