Skocz do zawartości

Zestaw bez karty graficznej do 2500zł


Recommended Posts

Witam,

 

Powoli przymierzam się do kupna jednostki centralnej i myślę, że to nastąpi max w ciągu 1 miesiąca.

 

  • Zastosowanie komputera: Gry komputerowe 60%, Montaż filmów w FHD 40%
  • Maksymalna kwota: 2500 zł
  • Których części potrzebuję: Jednostka centralna
  • Czy będę podkręcać sprzęt ?: Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: FHD 24 
  • Specjalne wymagania: Zależy mi na cichym, wydajnym sprzęcie z dyskiem SSD
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) Radeon HD 6970 (Prawdopodobnie będzie zmiana na Geforce Gtx 970)

Proszę o pomoc w wyborze :)

Edytowane przez Arjen
Link to post
Share on other sites

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg

Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular

Liteon iHAS124 SATA (black)

Gigabyte GA-B85M-D3H /intel B85, LGA1150/

Zalman R1 USB3.0 (b/z)

SilentiumPC Fera 2 HE1224

Crucial MX100 256GB (550/300MB/s)

Crucial 8GB 1600MHz CL8 Ballistix Tactical

 

2582 zł + kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Procesor 4 rdzenie bez możliwości OC. Płyta w mATX na B85. Na start 8 GB w jednej kości z możliwością dalszej rozbudowy do 32 GB. Cooler na CPU dla poprawy kultury pracy. Obudowa z 3 wentylatorami 120 mm, regulatorem obrotów oraz częściowym wygłuszeniem. Zasilacz modularny ze sporym zapasem mocy na +12V. Dysk SSD 256 GB. Spokojnie możesz pod to wkładać GTX 970. Co do pracy przy obróbce video. Warto dokupić kolejną kość pamięci 8 GB oraz co równie ważne, drugi dysk twardy aby mieć osobny odczyt oraz zapis. Jednoczesny odczyt i zapis na jednym dysku staje się wąskim gardłem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...