Skocz do zawartości

Ocena zestawu komputerowego.


Recommended Posts

Witam, zakupiłem komputer jako prezent na komunie w komputroniku, miałem max 1900 zł jak widać wyszło mi o 15 złociszów więcej . I proszę o opinie czy taki zestaw jest dobry dla dziewczyny 8-9 lat? :) Czy go nie zepsuje za chwilę. Za złożenie lepła mi się 100 xD Ale musiałem w 1900 zł zmieścić monitor, klawiature, myszke, listwę, głośniki uff

 

http://img90.imageshack.us/img90/4201/12121d.jpg

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu 'sprawdzenie kompatybilności' kosztuje 30zł... Ogólnie zestawik fajny jeśli chodzi i jednostkę centralną co do reszty nie orientuje się... Zasilacz trochę za mocny, 300W by wystarczyło, chyba, że będziesz chciał potem rozbudować o nowszą kartę graficzną :D Do płyty można by się przyczepić ale widziałem, że to micro-ATX (micro czy mini - mylą mi się :)) czyli obudowa mała, w sumie jak dla dziecka to i tak fajny zestaw :) Sporo ramu, można troszkę wykręcić procesor i grafikę :)

Link to post
Share on other sites

Zasilacz specjalnie taki żeby sobie pracował na wolnych obrotach i się szybko nie zajechał ;] Podkręcał nie będę bo po co, gdyby to był chłopiec to wiadomo że by tam grał w jakieś wyścigi itp :D ale dziewczyna? Pewnie w simsy ;)) Co to płyty nie znalazłem nic innego do 200 zł ^^ A ta ma obsługę Phenomów II ;] Grafika oczywiście na GDDR3. Też myślę że ramu wystarczy, postawie go na XP SP3 ;]

Link to post
Share on other sites

Z taką ilością RAMu możesz i Win7 postawić :D Wiesz... The Sims 3 ma mieć spore wymagania :D Grafikę sprawdziłem bo od razu pomyślałem o pamięciach, ale giga ma GDDR3 :) Ale zawsze można kiedyś powymieniać podzespoły, a zasilacz zostawić :) Tak, płyta fajna w tej cenie ofc :) 'Gdyby dołożyć' można by kupić coś na P35/P43 ale po 1. nie dołożył byś :) po 2. to by był ATX :) zestaw na moje oko fajne, może ktoś jeszcze coś napisze :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...