Skocz do zawartości

Możliwość stworzenia dwóch aktywnych monitorów.


Recommended Posts

Pionteczka mordeczki, jestem posiadaczem dwóch monitorów od niedawna, ale nie wszystko jest tak kolorowe jak sobie to wyobrażałem, od kilku godzin staram się znaleźć różnego rodzaju sterowników, oprogramowań, pozwalających mi na działanie dwóch monitorów w jednym czasie, przykład : Odpalony program na full screenie na jednym monitorze, gdy przejadę kursorem na drugi i kliknę to porostu program się minimalizuje, poszukuje czegoś co pomoże mi to zrobić. Czytałem o wirtualnym monitorze czy czymś takim lecz nie do końca rozumiem na czym to polega i jak to stworzyć. Proszę o pomoc. 

Edytowane przez Bednr
Link to post
Share on other sites

Hm... jeżeli dobrze rozumiem, to chcesz mieć dwa niezależne obrazu które jednak będą mógłby ze sobą współpracować. 
Wyprowadzi mnie w razie błędu ktoś kto się na tym zna, ale chyba rozchodzi się tutaj o sygnał wyjścia z karty, czyli przetworniki. Zazwyczaj DVI / HDMI jest podłączone do jednego przetwornika co daje ten sam sygnał którego nie da się rozdzielić. Jedyny sposób to display port, który posiada własny przetwornik przez co możliwe jest wyświetlanie niezależnego pulpitu, który nie będzie ingerował w explorer'a i główny moniotor - a dalej na pulpit tego będzie dało się wrzucić powiedzmy przeglądarkę i TS'a bądź co kto tam chce.
To taka sucha wiedza, więc jakby ktoś mógł potwierdzić to mamy gotowe rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Problem nie leży po stronie windowsa czy też programów tylko po stronie autora   :) Jeżeli chcesz mieć odpalone coś na 1 np GRE a na 2gim surfować po necie musisz w każdej grze ustawiać tryb wyświetlania na "W oknie" lub "W oknie bez ramek" to CI pozwoli na 2 monitory niezależne od siebie :P 
Ja tak jade już od roku i nie wyobrażam sobie powrotu do 1nego, ponieważ jest zbyt wygodnie :)

Edytowane przez lolekw660i
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...