Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: Do 140zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Używałem Gigabye m6900 i była wygodna, obecnie od 3 dni mam A4Tech 750bh i strasznie męczy nadgarstek i jest niewygodna i taka sztywna


§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 2000


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: około 20


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO, DOTA2, w przyszłości wiedźmin


§  Ile przycisków używasz w myszce:szczerze powiedziawszy to tylko lewy, prawy i scroll (który obowiązkowo musi być klikany, ponieważ spotkałem się z myszkami, gdzie scrollem nie dało się klikać)


§  Chwyt: nie jestem pewien, coś pomiędzy claw a palm


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 12cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Myszkę chciałem zmienić z uwagi na słaby sensor i słyszałem, że na płaskich myszkach gra się lepiej w cs'a ale szczerze powiedziawszy nie mogę się przyzwyczaić z mojej m6900 na tego a4techa, więc zwrócę go do sklepu i dołożę trochę i kupię coś lepszego z dobrym sensorem i coś wygodnego.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Chciałbym myszkę najlepiej bez rzadnych bajerów typu 30 przyciwsków, myślałem o używanej steelseries sensei lub kana v2


Edytowane przez kenshin985
Link to post
Share on other sites

§  Budżet:


§  Jakiej myszki obecnie używasz:


§  Jaką masz obecnie podkładkę: 


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):


§  Ile przycisków używasz w myszce:


§  Chwyt:


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

Link to post
Share on other sites

 

 

To bez konkurencyjnie w chwili obecnej TT Saphira oraz CM Storm Alcor dominują.

 

Z tych 2 wymienionych myszek radziłbym kupić CM Storm Alcor. Obecnie używam tego gryzonia i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo dobrze wykonana, dobrze wyprofilowana i lekka, max. DPI 4000, (brak akceleracji według mnie).

Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony polecam Steelseries Diablo: http://najtaniej.co/produkt/myszy/steelseries-diablo-iii-darmowa-dostawa-darmowy-odbior-osobisty.html- od jakiegoś czasu jestem posiadaczem tej myszy i jestem z niej bardzo zadowolony. Jakość wykonania bardzo dobra, myślę,że nie powinna ustępować myszkom z wyższej półki cenowej (nawet po 200-300 zł)

Niema opcji zmiany wagi ale sama mysz jest bardzo dobrze wyważona. No i dzieki dołączonemu oprogramowaniu dopasowujesz sobie wszystko jak chcesz. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
W sumie to zależy jak chcesz grać w CS... Głównym parametrem przy wyborze myszki powinien być sensor myszki. W budżetowych sprzętach możemy się natrafić na masę uciążliwych wad podczas rozgrywki. Przy słabszych sensorach możemy się spodziewać skakania myszki podczas rozgrywki, a nawet podczas bezczynności... Zmienne DPI też jest bardzo przydatne bo pozwala na lepsze dostosowanie gryzonia do różnych sytuacji na ekranie przez co rozgrywka robi się trochę bardziej taktyczna ;) Dlatego warto poszukać czegoś lepszego (ale jest też pełno tańszych myszek które sprawują się świetnie) :) Może ten artykuł pomoże http://techfresh.pl/jaka-myszka-do-csgo-pomagamy-wybrac-najlepsza-myszke/ fajnie tam wszystko tłumaczą co i jak ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...