Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie.

Nadszedł czas by zając się czymś poważniejszym niż tylko potyczkami- mówię o bitwach o twierdze.

Chcąc rozbudowywać twierdzę a tym samym zdobywać profity w postaci większych ilości kredytów czy doświadczenia musimy ustanowić obronę naszych struktur. Potrzebny jest skład pewnych osób, którzy poważnie i sumiennie podejdą do sprawy a ponadto posiadają czołg tieru X bowiem na takich tierach ten tryb się odbywa z racji braku ograniczeń. Naturalnie tiery niższe są dopuszczalne jednakże im więcej X tym nasze szanse rosną.

Nie chodzi tylko o określenie kto kiedy może, chce grać ale kiedy grał będzie na 100%.  W przypadku nieobecności obrońców  przegrywamy walkowerem i tracimy surowce ze struktury o jaka toczyć się będzie bitwa. W przypadku pełnego składu i porażki jeżeli magazyny w strukturach będą pełne, stracimy 'zapasy", jeżeli będą puste- dana struktura ulegnie zniszczeniu i cały wysiłek, który został włożony w jej budowę pójdzie na marne.

Dlatego właśnie tak ważne jest by osoby, które podejmą się tego zadania były w pełni dyspozycyjne na czas w którym dochodzić będzie do ataków na nasze struktury.

Informacje odnośnie samego trybu twierdzy znajdziecie w tym FAQ.

 

W topicu tym jest bezwzględny zakaz spamu. Zgłaszacie tu jedynie swoją gotowość w takim czy innym okresie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja jestem praktycznie codziennie od 20.

X nie posiadam, IX w powijakach jeszcze.

Między 19.06-18.07 będę miał więcej czasu, albowiem białogłowa i dzieć będą na wczasach u babuni.

W tymże terminie mogę nawet wziąć urlopik coby naparzać w wot ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...