Skocz do zawartości

Słuchawki do 200 zł-Xonar D1/ CS GO


Recommended Posts

Witam, trochę się pozmieniało w tej kwestii od czasów 1.6. Miałem przereklamowane siberie v1, które w gruncie rzeczy wystarczająco dobrze pomagały grać na wysokim poziomie. Jedyny mankament który odczułem to mały komfort. Posiadam dźwiękówkę Xonara D1 i chciałbym jakieś słuchawki które będą służyły możliwie jak najlepiej w CS GO. Sennki odpadają, bo w tej cenie raczej nie ma niczego konkretnego a na PC350 nie mam mamony. Bardziej zastanawiałbym się nad tą firmą Superlux... godna uwagi? czy jestescie w stanie coś polecić z tej firmy? przejrzałem trochę stron i modele HD668B czy HD 681Evo przewijają się w postach.

No i oczywiście prosiłbym o propozycję słuchawek bez mic'a

Link to post
Share on other sites

Dzięki, właśnie o taką opinię chodziło. Uszy nie bolą w tych Twoich? A co do pozycjonowania, byle nie myliły mnie co do pozycji przeciwnika, a reszta to już czysta umiejętność słuchania :) Czyli będę przymierzał się do HD668B, ale dalsze opinie mile widziane

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, trudno powiedzieć, zależy na jaką sztukę trafisz. Moje niedługo skończą dwa lata, pady są już dość twarde. Długie posiedzenia prawie zawsze kończą się zmęczeniem i charakterystycznym bólem, niezbyt mocnym ale jednak irytującym.  Nie mam zbyt dużej głowy i może to dlatego tak jest, ale należy na to zwrócić uwagę. Do tego na moich padach pojawiły się niewielkie pęknięcia. Gdy leżą na kolumnie, świeci na nie słońce, pewnie to ma jakiś wpływ. Co ciekawe, ten sam problem ma mój kolega, posiadacz HD681. Jego pady po roku stały się twardsze, jednak nie tak jak u mnie. Sęk jednak w tym, że mój brat ma ten sam model i pady są zdecydowanie bardziej miękkie i przyjemne - niedługo kończą swój pierwszy rok, a używane są codziennie. Może obaj trafiliśmy na felerne modele... Kto wie. Mimo tego słucha się bardzo przyjemnie, a w grach spisują się wystarczająco dobrze, co wystarcza by je polecić. 

 

PS: Warto też wspomnieć o tym, że w modelach HD668B i HD681 dość szybko pękają plastikowe osłony pałąka. Nie wpływa to w żaden sposób na użytkowanie i wygląd, ale jednak się tak dzieje. Moje spadły raz na dywan z ok. metra i osłona pałąka się poddała.

Edytowane przez classicgamer2
Link to post
Share on other sites

Mam zestaw HD 681 Evo + Xonar DG zestaw naprawdę świetny i w grach sprawuje się świetnie, do muzyki też jest świetny i wygodny. Wcześniej miałem Siberie V2, 5hv2, Fatality i jak narazie superluxów nie zamienie na nic innego, a jeśli się rozwalą, kupie je jeszcze raz. :) 

Link to post
Share on other sites

A ja kupiłem sobie właśnie 681 i 668B i jakoś nie łąpię tych achów i ochów nad nimi. Wykonanie tych słuchawek jest bardzo podstawowe. A pady to tragedia, twarde ceraty. Na razie je wygrzewam, ale stawiam, że szerokiej publiczności bardziej podchodzą 681 bo są popodbijane. Natomiast subtelności tam brak, dźwięk bez szału. Powygrzewam, może się poprawi. WIększość Takstarów ma lepsze wykonanie, tutaj tylko cerata i kiepski plastik.

Link to post
Share on other sites

Jaka cena, takie wykonanie. Standardowych padów raczej nosić się nie da, ja kupiłem welurowe pady AKG i jest ok.

 

HD681 kosztują 82zł, HD668B koło 110zł w porównaniu z dobrymi słuchawkami Beyerdynamic, AKG to szans nie mają, ale ich cena sprawia, że ciężko coś lepszego znaleźć. Tutaj tylko chyba konkurują z Takstarem.

Link to post
Share on other sites

Hehehe cooger nie gadaj, że nawet nie próbowałeś ich zdejmować? :)

 

Wystarczy je trochę mocniej pociągnąć i schodzą, jak masełko :P zakładanie tylko trochę trudniejsze. Nie są niczym przymocowane, trzymają się jedynie na tym pierścieniu skórkowym (na focie)

 

Fot na razie nie zrobię, bo działam z roboty :P

 

Tu masz poglądowe

 

http://img.auctiva.com/imgdata/1/6/7/4/8/2/7/webimg/782445073_o.jpg

Link to post
Share on other sites

Hehehe cooger nie gadaj, że nawet nie próbowałeś ich zdejmować?

 

Nie, bałem się tego ruszyć. Szczególnie, że chyba je odeślę. Na razie jeszcze posłucham, ale jako słuchawki monitorowe znacznie bardziej nadają się TS-662 (tylko mi w nich pady spadają :/) a jeśli chodzi o 681 to hmmm no właściwie to efekciarskie granie jest dobre na chwilę tylko. Ja rozumiem, że w cenie <100pln to pewnie i jest rewelacja bo co się da za to kupić, ale nie rozumiem tych peanów. Ludzie to potem kupują i myślą, że Pana Boga za piętę chwycili i dalej sprzedają na forach opinie jakie to one dobre że przeskakują markowe za 300pln.

 

Dam im jeszcze kilka dni, powygrzewam i zobaczymy. Opchnąłem TS-671 i HI 2050 i szczerze mówiąc... ktoś na tym zrobił dobry interes :D

Kiepski interes... Pady w cenie słuchawek, trochę lipa. 

 

Tak też uważam, nie ma to sensu. Lepiej dołożyć do lepszych słuchafonów.

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie do końca, bo taka para padów się przydaje do wielu słuchawek. Fakt nie są to tanie rzeczy w porównaniu do samej ceny słuchawek.


Słuchawki to ja kupuję swoją drogą :) pady to tylko uniwersalny dodatek. Jeszcze będę musiał zakupić skórkowe pady HM5, bo też się przydają.

Link to post
Share on other sites

Widziałeś słuchawki asusa Cerberus , dobra cena , jakość też . Posiadają dwa mikrofony , na kablu i w słuchawce odczepialny .

 

Widzisz i nie grzmisz!

cooger wymiana padów ze standardowych na welurowe AKG zajmuje mi poniżej minuty :)

 

HD668B to słuchawki mojego synka, nie chciałem kupować drogich, bo on lubi różne rzeczy psuć, a czasem ze mną coś obejrzy na PC, to wolę żeby miał wygodniej :)

Link to post
Share on other sites

No ja nie mówię, że nie, tylko to co dzisiaj zobaczyłem trochę mnie przeraziło :D A syn niech się uczy poprawnego brzmienia ;)

 

Nawiasem mówiąc ostatnio nieświadomie namówiłeś mnie na test soniaczy i ATH-900X. Jeśli tym razem też się zawiodę....

Link to post
Share on other sites

Ja Cię namawiałem? :)

 

No ja na razie czekam na jakiekolwiek potwierdzenie o realizacji MDR-1R, bo sklep widocznie się przeliczył. Dałem temat o słuchawkach na mp3store, to się posypały zamówienia, a sam zamówiłem trochę później  :/

 

A900X na razie jeszcze w Japonii, gość wyśle w następnym, bo czeka na dostawę. Na razie otrzymałem 15$ zwrotu za zwłokę, więc przeżyję :)


ATH-AD900X to będzie chyba mój kolejny krok :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...