Skocz do zawartości

Który z telefonów wybrać? LG F60/Lumia 535/Alcatel ONETOUCH POP C7


Recommended Posts

Cześć.

Dostałem ofertę podpisania umowy w Play, a wraz z nią dostałem 3 smartfony do wyboru, są to:

- LG F60, za jego wyborem przemawia LTE, NFC oraz Android, na którego mam wszystkie aplikacje, które mnie interesują.

- Lumia 535 - obecnie mam Lumię 520 i nie wiem, czy jest sens brania kolejnego podobnego telefonu, jedyne, co za mną w nim przemawia to 5' ekran.

- Alcatel ONETOUCH POP C7 - tutaj nie mam zdania, wyczytałem jedynie, że ma on jedynie 512mb ramu, a jedyny atut, który widzę, to 5 calowy ekran.

 

Proszę Was o pomoc w wyborze.

Moim faworytem jest LG F60, myślicie, że to dobry wybór?

Link to post
Share on other sites

Z tych trzech wybrałbym F60. Przyczepiłbym się jedynie pamięci wewnętrznej 4gb. Po za tym najlepszy z tej trójki. Zaraz wpadnie kilka osób, które będą wypisywać że Android to zło, że muli, że się zacina, że Lumia 535 o wiele lepsza bo Windows szybszy itp itd.

Łap recenzję

 

Link to post
Share on other sites

Napisz jaka Umowa - bo mam mocne podejżenia, ze robią Cię w WAŁA :) tymi telefonami - powinieneś mieć znacznie większy wybór.

 

Lumia ma lepszy aparat, obsługuje karty do 128 GB, ma 8 GB Pamięci i ma WSPARCIE :) - F60 nie dostanie Androida 5 :) I po roku nie będzie mulić - bo F60 na 100% będzie.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

@Ravir,

Tak, zgadz się, wiem, ale nie chcę kolejnego telefonu na WP.

Mam Lumię 520 z której kiedy będzie trzeba to skorzystam.

 

Dopytałem się jeszcze odnośnie innego telefonu - Huawei Ascend G620s, spełnia on wszystkie moje wymagania (Android, 5' ekran, LTE, dobry aparat).

Co sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Huawei to dobry telefon. Moja mama przedłużała umowe w play i wybór padł właśnie na Huaweia. Minus za aparat, który jest ogólnie mocno przeciętny. Ale cała reszta na plus, bez wyjątków ;)

 

PS: wygrał m.in z F60

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...