Skocz do zawartości

podkładka pod a4tech x747


Recommended Posts

Szukam podkładki pod mysz A4tech x747 do 50zł

Zazwyczaj używałem myszki na blacie i było dosyć dobrze, ale wolał grać na podkładce, chwyciłem jakiegoś szmaciaka za 3 zł i mysz chodzi tragicznie, zwłaszcza przy wolnych ruchach myszki, widać wtedy że kursor lata na wszystkie strony no a przecież liczy się precyzja. Zakupiłem podkładkę Steelseries QCK mini i co?........ efekt TAKI sam jak na szmaciaku za 3zł. Czy jest coś czego nie wiem? Jaka podkładka by się nadawała pod ten typ myszki?. (Myślę nad Razer Goliathus Control) ale boję się że efekt będzie taki sam ;/

Edytowane przez nokia568
Link to post
Share on other sites

Jakiego DPI używasz?

A jakie to ma znaczenie ;) ? szukam czegoś co mi precyzje zapewni a nie będzie latać na wszystkie strony świata przy każdym ruchu (np jak staram się uregulować głośność jakiegoś filmu na youtube), do internetu 1000dpi, w grach podobnie, czasem eksperymentuje i ustawiam np 3600 dpi ale mocno zmniejszając prędkość myszy w ustawieniach (systemowych) myszy ale różnicy w precyzji nie czuje, może gdybym miał normalną podkładkę.

Swoją drogą poczytałem trochę na necie i możliwe że szmaciaki nie nadają się do laserów  i dla tego podkładka za 3 zeta daje taki sam efekt jak steelseries QCK;P

Edytowane przez nokia568
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...