Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe do 600 zł


Recommended Posts

Większość papierów nadaje się do drukarki laserowej - chcesz kupić drukarkę monochromatyczną, więc zakładam, że nie planujesz jakichś skmplikowanych wydruków, więc w zaszdzie cena jest jedynym kryterium wyboru.

Ja sam używam papieru Kodaka za ok 12 zł. do wydruków laserowych w kolorze i jestem zadowolony - ale drukuję w zasadzie same dokumenty (w kolorze również), więc nie mam jakiś specjalnych wymagań - jakość tekstu i grafik (logo, tła, itp.) wg mnie idealna.

Co do Brothera to myślę, że to dobry wybór - sam używam ich modelu MFC-9140CDN i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania, szybkości wydruku, jego jakości, skany naprawdę bardzo dobrej jakości nawet te robione z autoamtycznymi ustawieniami producenta, do tego fajne oprogranowanie do sterowania urządzeniem.

Twój model jest z innej linii, ale przed zakupem swojego tez go ogladałem i również wygladał solidnie - generalnie wszyscy moi znajomi posiadający w biurach Brothera chwalą go.

Wcześniej miałem różne kombajny HP i po wielu niemiłych przygodach z nimi szybko do HP nie wrócę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do Wi-Fi to sam musisz sobie odpowiedzieć, czy potrzebujesz mieć drukarkę sieciową czy nie - zawsze też możesz zrobić później z niej drukarkę sieciową za pomocą np. routera z portem USB (np. ja u siebie miałem drukarkę podpiętą pod TP-Linka i działało to dobrze), czy dokupując serwer wydruków (serwer wydruków to jednak co najmniej 120-130 zł. dodatkowo, a może się okazać, że Twój model poprawnie pracuje z takim co kosztuje 300-400 zł. i więcej).

Generalnie drukarka z Wi-Fi daje swobodę co do miejsca jej ustawienia (byle w zasięgu routera) i pozwala korzystać z niej z wielu komputerów, bez podpinania kablem USB, co bywa wygodne, ale jak masz dobre miejsce na drukarkę i komputer obok siebie to nie jest to aż tak potrzebne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ok Brother DCP-L2520DW jest juz u mnie. Czy przedluzona gwarancja o rok nadal obowiazuje? Bo probuje zarejestrowac ja wchodzac na strone http://www.brother.eu/g3.cfm/s_page/180990/s_name/europeprodreg ale po wybraniu "Polski" wyskakuje mi błąd "404 Page not found"

 

Dobra juz sobie poradzilem.

Mam inne pytanie. O co chodzi z tymi stemplami na karcie gwarancyjnej? Jesli u mnie nie ma stempla to gwarancja jest nie wazna?

Edytowane przez grzechu1999
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...